Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pralka do 2000 zł – wybieramy najlepszy model

Pralka do 2000 zł – wybieramy najlepszy model

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Wybór pralki to szansa na dużą zmianę na lepsze w domu! Nowoczesne urządzenie gwarantuje dużą efektywność prania, pozwala łatwiej utrzymać dom w porządku, a także - co ważne, nie przeszkadza zbytnio domownikom i sąsiadom. Dlatego dobrze racjonalnie i ze spokojem podejść do wymiany pralki. Czym się kierować, na jakie parametry zwrócić uwagę i wśród jakich producentów szukać idealnego sprzętu?

Za pułap cenowy przyjmijmy 2000 zł - to cena, która pozwoli wybierać spośród ciekawych propozycji, które oferują przydatne w codziennym życiu funkcje.

Co wziąć pod uwagę, wybierając nową pralkę?Szukając nowej pralki, warto przyjrzeć się najważniejszym parametrom, które pomogą dokonać nam trafnego wyboru. Czemu warto szczególnie uważnie się przyjrzeć?

Sposób ładowania pralki - od góry czy od frontu - zwykle pralki ładowane od góry są wybierane do mniejszych łazienek, jednak także spośród tych ładowanych od frontu znajdziemy kilka opcji „slim”. Mając ograniczony budżet powinniśmy wiedzieć, że pralki ładowane od góry są zwykle tańsze niż te ładowane od frontu.
Wsad - musimy realistycznie spojrzeć na nasze potrzeby związane z bieżącym generowaniem prania. Mając większą rodzinę, dobrze szukać możliwie jak najpojemniejszych urządzeń.
Klasa energetyczna - jeśli często pierzemy, powinniśmy szukać urządzenia o możliwie wysokiej klasie energetycznej. Nie zawsze będzie to łatwym zadaniem, zwłaszcza, gdy poruszamy się w obrębie ustalonego budżetu - to jednak powinien być jeden z najważniejszych aspektów decydujących o wyborze pralki.
Generowany hałas - ma znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy pralkę umieścimy w kuchni w aneksie kuchennym. Zbyt głośne urządzenie mogłoby sprawić, że domownicy i ich goście czuliby się niekomfortowo. Dobrze więc wtedy skupić się na wyborze urządzenia generującego możliwie niski hałas.
Dostępne programy - dobrze przyjrzeć się programom oferowanym przez producentów pralek. Znając swój styl życia i bieżące schematy prania, łatwiej będzie nam wybrać taką pralkę, której programy będą dostosowane do tego, czego potrzebujemy.
Dodatkowe funkcje - warto przyjrzeć się ciekawym, dodatkowym funkcjom. Mając określony budżet, możemy wybierać spośród mniejszej liczby modeli o zaawansowanych opcjach, niemniej jednak, dobrze jest uważnie sprawdzić specyfikacje produktów - można się miło rozczarować.

Pralka do 2000 zł - polecane modeleWiedząc już, co wziąć pod uwagę, by wybrać możliwie najlepszy model, czas przyjrzeć się polecanym opcjom! Oto TOP 3 modele, na które warto zwrócić uwagę.

PRALKA SAMSUNG WW80TA026AE/EO ECOBUBBLE - pralka z technologią aktywnej piany EcoBubble, która pozwala oszczędzać energię i usuwać zabrudzenia w niższych temperaturach. To również model o wysokiej klasie energetycznej B, umożliwiający jednorazowe pranie 8 kg prania.
PRALKA WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL - ciesząca się dobrymi opiniami propozycja, oferująca programy parowe, zapewniające świeżość ubrań nawet po zakończonym cyklu prania. To przydatna technologia, zwłaszcza dla osób, którym zdarza się zapomnieć o wyjęciu prania zaraz po zakończeniu cyklu. Maksymalny wsad to 9 kg, a klasa energetyczna urządzenia to B.
Pralka BEKO WUE7636AWE - pralka od uznanego producenta, odznaczająca się silnikiem inwerterowym. Oznacza to, że urządzenie pracuje ciszej, a silnik - jest znacznie bardziej wytrzymały! Dzięki systemowi HomeWhiz, możemy zarządzać pralką za pomocą smartfona.

Jak widać, nawet szukając pralki w budżecie do 2000 zł, możemy znaleźć bardzo ciekawe modele o zaawansowanych technologicznie funkcjach. Przeglądając pralki w sklepie MediaMarkt i sortując je według ceny, bez problemu znajdziemy bardzo dużo sprzętów w założonym przez nas przedziale cenowym. Przy podejmowaniu finalnej decyzji, dobrze kierować się też opiniami użytkowników - w końcu wybór pralki to spore zobowiązanie!
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę