Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Projekt B4U - Business For You

Projekt B4U - Business For You

reklama
Zyskaj pewność siebie podczas stawiania swoich pierwszych kroków w świecie biznesu! B4U - Business For You to projekt mający za zadanie przybliżyć młodym ludziom studiującym na kierunkach biznesowych możliwości, jakie czekają na nich po ukończeniu szkoły wyższej.

Organizatorzy mówią o projekcie w ten sposób:
"Chcemy przybliżyć przyszłym menedżerom i przedsiębiorcom możliwości przebiegu ich potencjalnej kariery. Naszym celem jest nagranie kilku filmików wyjaśniających, na czym polega konkretny zawód, dające wskazówki jak odnieść sukces w świecie biznesu. Działania te pozwolą uzyskać studentom niezbędną wiedzę o pierwszych zawodowych krokach. Studenci będą mieli okazję posłuchać ekspertów z różnych dziedzin biznesowych, dowiedzieć się o możliwościach, jakie na nich czekają, a co najważniejsze zyskać pewność siebie w świecie biznesu. Pragniemy również przedstawić studentom na różnych etapach studiów, jak już teraz zdobyć przewagę nad konkurencją.
Wierzymy, że nasza inicjatywa będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocnej dłoni w kwestii wiedzy o ścieżce kariery w dziedzinie biznesu."

Zapraszamy na social media projektu:
Facebook:
Instagram:
Youtube
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama