Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Szukasz praktycznego gadżetu reklamowego? Sprawdź kubki reklamowe!

Szukasz praktycznego gadżetu reklamowego? Sprawdź kubki reklamowe!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Kubki firmowe to świetny sposób na promocję Twojego biznesu, marki lub organizacji. Podarowanie klientom czegoś, czego mogą używać na co dzień, przynosi największe efekty marketingowe. Sprawdź, jakie zalety kryją się za kubkami reklamowymi.

Czy firmowy kubek to dobry wybór na gadżet reklamowy?

Tak! Kubki z nadrukiem lub własnym napisem są świetnym wyborem dla firm, które chcą zwiększyć świadomość swojej marki. Ten rodzaj gadżetu promocyjnego jest również doskonałym wyborem do promocji produktu wśród pracowników, klientów i potencjalnych klientów. Firmy mogą również wykorzystać kubki do świętowania specjalnych wydarzeń, takich jak impreza świąteczna w biurze lub przejście pracownika na emeryturę.

Kubki są doskonałym wyborem na logo firmy na wielu płaszczyznach. Po pierwsze, najbardziej oczywiste: jest to najbardziej opłacalny sposób na umieszczenie logo na przedmiocie, który ludzie będą używać codziennie. Jest to doskonały sposób, aby logo dotarło do grupy docelowej, dzięki czemu świadomość Twojej marki będzie większa.

obraz
Biały kubek z przykrywką bambusową

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kubka reklamowego?

Jest kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze kubka firmowego. Wybierz kubek, który jest trwały i dobrze wykonany. Powinien być odporny na wysokie temperatury, aby nie pękł. Wysokiej jakości kubek jest również na tyle lekki, że można go wygodnie trzymać w dłoni. Należy również zwrócić uwagę na rozmiar – powinien być w takiej wielkość, by nadruk na nim był doskonale widoczny oraz czytelny.

Jakie rodzaje kubków promocyjnych są najlepsze?

Kubki termiczne reklamowe to doskonały wybór do promocji Twojej firmy. Mają one podwójne ścianki ze stali nierdzewnej, które są uszczelnione próżniowo i izolowane, dzięki czemu utrzymują temperaturę napojów przez 6 godzin, a zimno przez 24 godziny.

Kubki termiczne to doskonały wybór do promowania Twojej firmy. Ponadto zewnętrzna część ze stali nierdzewnej zapobiega powstawaniu bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Poza kubkami termicznymi doskonałym wyborem są również zwykłe kubki, które można używać na co dzień. Zarówno kubki termiczne, jak i klasyczne kubki reklamowe znajdziesz w TampoGadżet.

obraz
Czarny kubek termiczny 300 ml

Promocyjne kubki z nadrukiem czy bez?

Istnieją zalety używania kubków z nadrukiem i bez nadruku. Kubki z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem dla marketingu długoterminowego. Jeśli klienci widzą ten sam kubek z Twoim logo każdego dnia, będą kojarzyć Twoją markę. Kubki bez nadruku świetnie nadają się na imprezy. Można szybko zmienić wygląd kubka bez konieczności projektowania zupełnie nowego.

Tanie kubki reklamowe – czy to możliwe?

Kubki reklamowe należą do jednych z tańszych gadżetów reklamowych. Okazuje się, że wystarczy niewielki budżet, by wejść w posiadanie kubków reklamowych i kubków termicznych. Dostęp wielu modeli sprawia, że jest w czym wybierać i każdy przedsiębiorca znajdzie idealny kubek reklamowy dla swojej firmy. Ich ceny zaczynają się już od ośmiu złotych, co w praktyce oznacza, że na taki gadżet reklamowy może pozwolić sobie praktycznie każda działalność gospodarcza, która chce zwiększać świadomość swojego brandu.

Podsumowanie

Kubki reklamowe są wykorzystywane zarówno przez małe, średnie, jak i duże firmy. Różne branże jak np. firmy medyczne, transportowe, linie lotnicze, szkoły, uniwersytety wykorzystują właśnie ten nośnik reklamy ze względu na niski koszt zakupu i satysfakcjonujący efekt marketingowy.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę