Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Filmy dokumentalne, godne obejrzenia

Filmy dokumentalne, godne obejrzenia

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Każdy ma własny gust filmowy, a dzięki ogromnemu wyborowi nie ma problemu ze znalezieniem dla siebie ciekawych produkcji. Nie brakuje miłośników filmów dokumentalnych, każdego roku pojawiają się nowe tytuły. Wiele z nich staje się hitami, które warto obejrzeć nawet więcej niż raz.

Co można polecić miłośnikom filmów dokumentalnych?

Sporą popularnością cieszy się dokument dokumentalny Oszust z Tindera, który za pomocą słynnej aplikacji randkowej wyłudzał ogromne pieniądze od naiwnych kobiet. Jego intrygi były tak dobrze opracowane, że warto przekonać się o tym osobiście. Udawał miliardera i dzięki temu stał się milionerem. Oszukane przez niego kobiety podjęły próbę zdemaskowanie go i uchwycenia. Jeśli kogoś interesuje znana celebrytka Marilyn Monroe, to może obejrzeć film dokumentalny Tajemnice Marilyn Monroe: nieznane nagrania. Na jaw wychodzi wiele informacji, które do tej pory nie były znane nawet największym fanom. Wyznania Mordercy to kolejne dobry film dokumentalny. Jest to jednak pozycja dla osób o mocnych nerwach. Widzowie poznają historię płatnego zabójcy znanego z bezwzględności. Jako że przedstawione są rzeczywiste nagrania z psychiatrą, to można zagłębić się w tok myślenia zabójcy, jego psychopatyczną osobowość.

Do najlepszych filmów dokumentalnych zalicza się film Przeznaczone do burdelu, który został nawet nagrodzony Oscarem. Przedstawia ciemne strony slumsów Kalkuty. Nie można też nie wspomnieć o filmie, który wywołał ogromne dyskusję, czyli The Game Changers. Zostały w nim ukazane przykłady wybitnych sportowców, którzy po przejściu na dietę wegańską stali się jeszcze silniejsi i zaczęli uzyskiwać znacznie lepsze osiągi treningowe niż podczas spożywania produktów zwierzęcych. Jeśli ktoś chce mieć zawsze pod ręką polecane filmy dokumentalne, to warto stworzyć własną kolekcję. Będzie można w odpowiednim momencie zrobić seans filmowy. Kina domowe mają świetne nagłośnienie, a w połączeniu z ekranem telewizora o dużej przekątnej można wspaniale wczuć się w akcję. Na stronie Rabatio.com znajduje się wiele promocji, w tym kody rabatowe Empik, dzięki czemu stworzenie domowej biblioteczki z filmami nie będzie wiązać jest koniecznością poniesienia wysokich kosztów.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę