Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ukraińskie Centrum Edukacji już działa!

Ukraińskie Centrum Edukacji już działa!

reklama
Ruszyło Ukraińskie Centrum Edukacji!

Ukraińskie Centrum Edukacyjne oferuje:
- naukę języka polskiego,
- naukę języka angielskiego,
- kursy IT,
- zajęcia z doskonalenia umiejętności miękkich,
- zajęcia dotyczące polskiej kultury i historii,
- spotkanie kulturalne i edukacyjne.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zaplanowano je na od poniedziałku do soboty w godzinach 16:30-21:00. Szczegółowy program można znaleźć na specjalnej stronie internetowej w języku ukraińskim >> link

Centrum mieści się przy ul. Marszałkowskiej 77/79, w budynku, w którym działa także Punkt Obsługi Obywateli Ukrainy prowadzony przez Urząd Pracy m.st. Warszawy.

Uchodźcy i uchodźczynie z Ukrainy będą mogli w centrum rozwijać swoje umiejętności zawodowe i językowe, a także zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Potrzebujący otrzymają wsparcie psychologiczne, a organizowane przy Marszałkowskiej zajęcia pomogą gościom z Ukrainy lepiej zrozumieć polską kulturę. Sąsiedztwo Punktu Obsługi Obywateli Ukrainy Urzędu Pracy m.st. Warszawy umożliwi bliższą współpracę obu instytucji w celu rozwijania różnych, uzupełniających się form wsparcia dla Ukrainek i Ukraińców, w tym w zakresie wybranych instrumentów rynku pracy.

Ukraińskie Centrum Edukacyjne w Warszawie powstało dzięki współpracy wielu partnerów: Urzędu m.st. Warszawy, Urzędu Pracy m.st. Warszawy, Ambasady Ukrainy, Ministerstwa Edukacji i Nauki Ukrainy, Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, Fundacji Wyszehradzkiej oraz Stowarzyszenia Edukacji Innowacyjnej i Cyfrowej z Ukrainy.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!