Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Przechowaj tu swoje rzeczy

Przechowaj tu swoje rzeczy

reklama
Wiosenne, letnie, jesienne i zimowe – porządki nigdy nie mają końca. Zaczynamy od rytualnego mycia okien, a kończymy na przestawianiu rzeczy z kąta w kąt, próbując znaleźć im stałe miejsce. „Kiedyś się przyda” to chyba najpopularniejsza wymówka na pozostawianie i gromadzenie rzeczy w domu lub mieszkaniu. I faktycznie, przydadzą się – ale nie w danym momencie. Więc nie trzymaj ich w mieszkaniu, marnując tym samym miejsce, które mógłbyś zagospodarować w bardziej przydatny sposób.

Po sezonie zimowym robisz miejsce na narty, po wakacjach zastanawiasz się, gdzie wcisnąć rower, później przychodzą święta, a choinkę upychasz w ostatni wolny kąt. Nie wspominając o wszystkich postanowieniach noworocznych, które nie wypaliły.

Jak uwolnić się od błędnego koła przestawiania i upychania rzeczy?

Jeżeli jesteś mieszkańcem Bemowa to na pewno kojarzysz szary budynek z czerwonym oknem na ul. Batalionów Chłopskich. Przejeżdżając tamtędy nie raz zastanawiałeś się, co się tam znajduje. W ostatnim czasie pojawił się na nim napis „Przechowaj tu swoje rzeczy”. Odpowiedź nie może być prostsza – przechowasz tam swoje rzeczy. Są to pomieszczenia samoobsługowe na wynajem oferowane przez Less Mess Storage.

obraz

Ale co z rzeczami?

Otóż self storage to pomieszczenia samoobsługowe na wynajem, takie komórki lokatorskie. Jest to pierwszy i najważniejszy krok w dążeniu do zorganizowanej przestrzeni. Niezależnie od tego czy chcesz przechować meble, ubrania, kolekcje czy rzeczy hobbistyczne, w Less Mess na ul. Batalionów Chłopskich 114B na pewno znajdziesz pomieszczenie dla siebie.

„To ja wole za darmo w piwnicy” – czy warto?

Jasne, przechowywanie w piwnicach w bloku jest swojego rodzaju rozwiązaniem, ale pomyśl na jak niekorzystne warunki narażasz swoje rzeczy. Wilgoć, niska temperatura i niechciani lokatorzy w postaci myszy. Poza tym ostatnio dużo się słyszy o włamaniach do piwnic i pomieszczeń gospodarczych. W Less Mess Storage każde pomieszczenie jest wentylowane, a na terenie budynku panuje stała temperatura. Wynajęty mini magazyn zamykany jest na Twoją własną kłódkę, a dostęp na teren budynku możliwy jedynie za pomocą indywidualnego kodu, nad czym czuwa nowoczesny system kontroli dostępu. Dalej Cię to nie przekonuje? Teren budynków Less Mess objęty jest całodobowym monitoringiem i systemami alarmowymi. Dodatkowo teren oddziału na Bemowie jest ogrodzony.

obraz

Wszystko pod ręką

Podczas porządków problem pojawia się kiedy zdecydujemy się czegoś pozbyć, a później tego żałujemy. Często podejmujemy decyzję o wywiezieniu rzeczy do rodziców, przez co dostęp do nich jest ograniczony. Wstawiając rzeczy do pomieszczenia Less Mess Storage dostęp do nich masz przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jadąc przez warszawskie Bemowo zjeżdżasz delikatnie z trasy S8 i już jesteś pod swoim magazynem self storage. Dla tych wyjątkowo zabieganych Less Mess na ul. Batalionów Chłopskich 114B oferuje pomieszczenia z podjazdem pod same drzwi. Driveup’y idealnie sprawdzą się, jeżeli chcesz „wskoczyć” do swojego pomieszczenia. Narty, sanki, rower, rolki, kurtki, ozdoby świąteczne – to wszystko w jednym miejscu.

Taki mały, taki duży…

Jeżeli po jakimś czasie ilość rzeczy, które wstawisz do swojego pomieszczenia zmaleje lub zwiększy się, to krótką formalnością zmienisz jego rozmiar. W oddziałach Less Mess Storage pomieszczenia mają od 0,5m2 do 35m2 (w zależności od lokalizacji). Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, większy nie zawsze znaczy lepszy. Kłopotem napotykanym przy pierwszym wynajmie pomieszczenia jest wybranie właściwej wielkości powierzchni. Na Twoją prośbę pracownicy chętnie pomogą dobrać przestrzeń idealną do Twoich potrzeb. Co więcej, wysokość mini magazynów Less Mess Storage na Bemowie sięga aż 2,7m. Popularnym sposobem wykorzystywanym przez Klientów jest ustawianie rzeczy na sobie, zagospodarowując swoją przestrzeń ekonomiczniej.

obraz

Elastyczna umowa

W życiu bywa różnie. Jeżeli po jakimś czasie zdecydujesz, że pomieszczenie nie jest Ci już potrzebne to przy umowie na czas nieokreślony, wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili. Umowę możesz podpisać również na 7 dni lub miesiąc.
Podsumowując, jeżeli chcesz, żeby trudy z porządkami zakończyły się raz na zawsze to odwiedź oddział Less Mess Storage na ul. Batalionów Chłopskich 114B. Krótkie formalności dzielą Cię od wolnego miejsca. Odzyskaj przestrzeń. Przechowaj tu swoje rzeczy: lessmess.storage/warszawa-bemowo/
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!