Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia w wolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia w wolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

reklama
Ruszyły zapisy na jesienno-zimową edycję zajęć sportowych w OSiR Wola. Oferta bezpłatnych aktywności dla mieszkańców będzie wzbogacona m.in. o taniec antystresowy, stretching i wzmocnienie czy zumbę fitness.

o OSiR Wola od września do grudnia zaplanował kolejną edycję bezpłatnych zajęć sportowych
o Oferta zostanie poszerzona o nowe aktywności
o Właśnie rozpoczęły się zapisy na nowy cykl treningów

Współcześnie większość z nas żyje w bezustannym stresie. Wszechobecna drożyzna czy inne sprawy codzienne powodują kumulowanie napięcia. Stres bywa mobilizujący, lecz gdy stan gotowości utrzymuje się zbyt długo, działa on niekorzystnie na nasze zdrowie. – Dlatego bezpłatne zajęcia sportowe prowadzone w pływalniach i halach OSiR Wola zostały wzbogacone o zupełnie nowe pozycje, czyli taniec antystresowy, stretching i wzmocnienie, zumbę fitness oraz aqua stretching. Jednocześnie nie rezygnujemy z dotychczasowej oferty, czyli zumby dla rodziców z dziećmi, a także zumby dla osób z niepełnosprawnościami – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. - Zajęcia w pływalniach będą odbywały się w weekendy, natomiast te w halach w tygodniu. Szczegółowy plan zajęć dostępny będzie na stronie osirwola.pl – dodaje burmistrz.

Zajęcia będą prowadzone od września do grudnia tego roku. Kolejny cykl treningów, poszerzony o nowe pozycje, skierowany jest do osób praktycznie w każdej grupie wiekowej. – Wszystkie bezpłatne zajęcia, które znalazły się w nowej ofercie OSiR Wola poprzedziła gruntowna analiza potrzeb mieszkańców. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wzbogacamy ofertę o propozycje, które urozmaicą spędzanie wolnego czasu – mówi Blanka Zienkiewicz, przewodnicząca Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Sportu i Rekreacji. – Liczba miejsc jest ograniczona dlatego o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń – dodaje radna Zienkiewicz.

Aby zapisać się na zajęcia należy zadzwonić pod numer telefonu: 573 347 454, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

– Staramy się urozmaicać naszą ofertę dla mieszkańców, dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu zupełnie nowych bezpłatnych zajęć. Jestem przekonany, że nasze propozycje spotkają się z dużym zainteresowaniem. Warto podkreślić, że wszystkie zajęcia w naszych obiektach prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem – podsumowuje Arkadiusz Werelich, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji na Woli.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!