Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Atrakcyjne ceny artykułów biurowych dla firm w jednej z Warszawskich hurtownii.

Atrakcyjne ceny artykułów biurowych dla firm w jednej z Warszawskich hurtownii.

reklama

Artykuły biurowe pożerają zyski z działalności, dlatego jest to obszar, w którym każda firma znajdzie oszczędności. Również mała. Opłaca się nie tylko porównywać ceny, ale związać na dłużej z jednym dostawcą. Robić większe zakupy raz w miesiącu, zamiast małe co kilka dni. Szczególnie na tle dostawców artykułów biurowych wyróżnia się warszawska hurtownia na Bemowie. Realizują również dostawy poza Warszawę, na obszarze całej Polski. Ile realnie zaoszczędzisz kupując w M&M Partners?

Atrakcyjne ceny artykułów biurowych dla firm w warszawskiej hurtowni. Dostawa cała Polska. 

Artykuły biurowe pożerają zyski z działalności, dlatego jest to obszar, w którym każda firma znajdzie oszczędności. Również mała. Opłaca się nie tylko porównywać ceny, ale związać na dłużej z jednym dostawcą. Robić większe zakupy raz w miesiącu, zamiast małe co kilka dni. Kolejne oszczędności płyną z kupowania w cenach promocyjnych i korzystania z wyprzedaży. Szczególnie na tle dostawców artykułów biurowych wyróżnia się warszawska hurtownia na Bemowie. Realizują również dostawy poza Warszawę, na obszarze całej Polski. Ile realnie zaoszczędzisz kupując w M&M Partners?

Kilkadziesiąt tysięcy materiałów biurowych w jednym miejscu

obraz

Robienie zakupów w kilku miejscach to strata czasu i pieniędzy na paliwo bądź dostawy. Choć dla wielu przedsiębiorców są to sprawy groszowe, to z tych małych kwot rodzą się niemałe koszty w ujęciu rocznym. Poza tym kupowanie w różnych miejscach często komplikuje plany, wiążąc się z koniecznością przyjęcia kilku dostaw. Rozwiązaniem są hurtownie, które oferują wszystko od A do Z dla biura. W takich miejscach jak sklep papierniczy warszawa kupisz wszystko, co jest niezbędne do funkcjonowania biura. Mają kilkadziesiąt tysięcy produktów i znacznie wykraczają poza standardowe materiały biurowe.

Duży asortyment sklepu przekłada się na wybór. Dzięki temu w jednym miejscu kupisz produkty z różnych półek cenowych, przystosowane do zaplanowanego budżet. Od prostych, standardowych rozwiązań po nowoczesne, designerskie i wielofunkcyjne.

Mix rabatów- wyprzedaże, najtańsze produkty, promocje

Porównując ofertę na lokalnym, stołecznym rynku, trudno jest znaleźć drugiego takiego dostawcę artykułów biurowych, który oferuje tyle profitów co wspomniana hurtownia papiernicza. Tutaj w promocjach można się pogubić, bo jest ich naprawdę dużo. Wśród głównych zakładek na stronie sklepu są już dwie promocje. Pierwsza z nich to po prostu promocje. W niej znajdują się artykuły biurowe, ale nie tylko, w obniżonej nawet o kilkadziesiąt procent cenie. Są to materiały pierwszej potrzeby w każdym biurze, jak długopisy, segregatory, pudła archiwizacyjne, kartony wysyłkowe. Wśród nich trafisz również od czasu do czasu na elementy wyposażenia biura oraz inne produkty.

Kolejne niskie ceny są w zakładce artykuły biurowe w promocji ‘najtaniej’. Podobnie jak w powyższej promocji, w tej zakładce są między innymi podstawowe elementy wyposażenia każdego biura.

Program lojalnościowy ze stówką na zakupy w tle

Jeśli każdego miesiąca robisz zakupy artykułów papierniczych na kwotę 1400 zł (jednorazowo bądź w ciągu całego miesiąca), to sposób na dodatkowy zysk. Każdy przedsiębiorca, który dołącza do programu lojalnościowego wspomnianej hurtowni i deklaruje regularne zakupy, otrzymuje bon do Sodexo po zakupach na wspomnianą kwotę (1400 zł). Jako stały klient korzystasz też ze specjalnych rabatów i promocji. Możesz zaoszczędzić niemałą kwotę na każdych zakupach i dodatkowo otrzymasz jeszcze 100 zł w prezencie.

Zajrzyj do M&M Partners i sprawdź ile zaoszczędzisz. Mają nie tylko standardowe artykuły biurowe, ale znajdziesz również produkty niszowe w dobrych cenach.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama