Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wynajmij mały magazyn w Warszawie i poznaj Less Mess Storage

Wynajmij mały magazyn w Warszawie i poznaj Less Mess Storage

reklama

Własny biznes wiąże się zarówno z licznymi przywilejami, jak i wieloma obowiązkami oraz wysoką odpowiedzialnością. Posiadanie własnej firmy, w zależności od rodzaju wykonywanych usług, wiąże się zazwyczaj z koniecznością znalezienia odpowiedniego lokalu, w którym będziesz mógł przechowasz nie tylko swój towar, ale również wszystkie dokumenty czy materiały reklamowe. Wybranie pomieszczenia o odpowiednim rozmiarze, zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia firmy nie jest łatwym zadaniem. Szybki rozwój i zwiększający się asortyment sprawiają, że co jakiś czas występuje konieczność znalezienia nowego lokalu oraz “przeprowadzenia się” z biznesem. Jeśli szukasz miejsca, które będzie rosło razem z Twoim biznesem, to zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą Less Mess Storage.

Magazyn samoobsługowy w warszawskim Wawrze

Less Mess Storage oferuje 4 oddziały firmy w Warszawie - https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/ - dla mieszkańców Wawra i okolic szczególnie interesująca będzie lokalizacja firmy przy ulicy Kosmatki 2 tuż przy trasie Siekierkowskiej. Jest to oddział skierowany zarówno do klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Szeroki wybór rozmiarów pomieszczeń pozwala nie tylko na swobodny wybór pasującej przestrzeni, ale również daje możliwość rozwijającym się firmom na zmianę wielkości lokalu wraz ze wzrostem firmy - w zgodzie z hasłem “rośnij z nami”.

Oddział Less Mess w Wawrze zlokalizowany jest w okolicy z licznymi biurowcami. Każde pomieszczenie magazynowe jest odpowiednio przystosowane do sprostania wysokim wymaganiom Klienta, również w kontekście wysokiego komfortu użytkowania oraz zachowania prywatności.

Dodatkowym ułatwieniem dla klienta biznesowego - zwłaszcza w przypadku prowadzenia sklepu internetowego - jest możliwość skorzystania ze sklepu znajdującego się w oddziale, w którym można kupić opakowania, taśmy, wypełniacze oraz wiele innych materiałów, które są konieczne do przygotowania paczki do wysłania. Dodatkowym atutem jest możliwość pozostawienia przesyłki pod opieką pracownika Less Mess Storage, który przekaże ją kurierowi. Nie musisz osobiście tracić na to czasu i możesz na spokojnie zająć się innymi obowiązkami.

Panujące w Less Mess Storage optymalne warunki sprawiają, że możesz przechować tam praktycznie każdy towar, nawet wrażliwy na otaczające warunki.

Przechowalnia rzeczy w Warszawie - wygodne rozwiązanie dla klienta prywatnego i biznesowego

Less Mess Storage oferuje elastyczną umowę - możesz podpisać ją na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Wynajmowany magazyn samoobsługowy możesz wliczyć w koszty firmowe, dzięki wystawianej przez Less Mess fakturze VAT. Dodatkowo - przestrzeń magazynowa jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu w każdej chwili, również w niedziele czy w święta możesz skorzystać z wynajmowanego lokalu.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama