Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Remontujesz kuchnię lub łazienkę? Sprawdź, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc!

Remontujesz kuchnię lub łazienkę? Sprawdź, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc!

reklama

Nie wiesz, od czego zacząć urządzanie kuchni lub remont łazienki? W Warszawie to nie problem! Po prostu odwiedź jeden z salonów wyposażenia wnętrz Komfort. U nas znajdziesz nie tylko bogaty asortyment różnorodnych produktów, ale także profesjonalną obsługę. Nie tylko pomożemy Ci wybrać najlepsze elementy wyposażenia dla Twojego mieszkania. Możesz również zamówić gotowy projekt wnętrza, przygotowany przez doświadczonych architektów. Jak to działa?

Komfort Warszawa – wyposażenie łazienek, kuchni i… o wiele więcej.

Kompletne wyposażenie łazienki w Warszawie? Znajdziesz je w salonach Komfort. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ceramiki łazienkowej, armatury, mebli czy innych elementów, u nas dobierzesz rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Oczywiście w naszym asortymencie nie brakuje także najwyższej jakości materiałów wykończeniowych – płytek, paneli, fug, gresów i innych elementów, dzięki którym zarówno łazienkę, jak i kuchnię wyposażysz od A do Z.

Zakupy to jednak niejedyne, na co możesz liczyć w salonach Komfort w Warszawie. Projektowanie łazienek i kuchni dopasowanych do potrzeb naszych klientów stanowi nieodłączny element naszej pracy, w której każdego dnia wspieramy Klientów w tworzeniu idealnych, dopasowanych do ich potrzeb wnętrz.

Usługa projektowania i wykonania kuchni lub łazienki w Warszawie to wyjątkowa okazja, by spojrzeć na pomieszczenie, którym dysponujesz, w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Stworzone przez naszych specjalistów projekty pozwolą doskonale wykorzystać dostępną przestrzeń, a także w pełni wydobyć potencjał, który w niej drzemie.

Dostępny w naszych salonach w Warszawie cennik projektowania wnętrz nie uwzględnia produktów niezbędnych do jego realizacji. Nasi architekci wykorzystują jednak do tworzenia wizualizacji wyłącznie elementy dostępne w Komfort. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, oszczędzając czas i pieniądze. Jeśli zdecydujesz się na zakup produktów, projekt wnętrza jest darmowy.

Zamów usługi montażu w salonach Komfort

Stworzenie projektu i remont łazienki w Warszawie może być o wiele łatwiejszy, niż przypuszczasz. Możesz u nas bowiem zamówić również usługi montażu zakupionego w sklepach Komfort Warszawa wyposażenia łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Dotyczy to zarówno płytek i paneli, jak i ceramiki łazienkowej, armatury czy mebli. Usługi zamówisz w naszych salonach stacjonarnych.

Z uwagi na fakt, że oferowane przez nas w Warszawie projektowanie łazienek i kuchni często wiąże się z koniecznością przygotowania produktów na miarę, skorzystanie z usług doświadczonych monterów jest doskonałym pomysłem. Dzięki temu nie musisz ryzykować, że któreś elementy zostaną złożone lub zainstalowanie w niewłaściwy sposób, co może obniżyć ich trwałość. W dodatku cena projektu łazienki w Warszawie oraz innych usług w pakiecie z elementami wyposażenia jest ustalana indywidualnie – i wyjątkowo korzystna.

Gdzie nas znajdziesz? Salony Komfort w Warszawie i okolicach

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Elektronowa 2, Warszawa

Salon Komfort przy ulicy Elektronowej położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Auchan Modlińska. To zaledwie kilkaset metrów od przystanków Żerań FSO, stacji Warszawa Toruńska i mniej niż kilkanaście minut samochodem od Dworca Wileńskiego. Łatwo dojedziesz do nas również z Brzezin, Marek i Grodziska.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa
887 776 684

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Plac Szwedzki 3, Janki

W salonie w HOMEPARK Janki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć idealną łazienkę. Nasz sklep położony jest w miejscu zapewniającym doskonały dojazd mieszkańcom Włoch i Ursusa, ale także Raszyna, Pruszkowa i innych okolicznych miejscowości.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki
691761493

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Do salonu Komfort przy ulicy Głębockiej łatwo dotrzesz z całej północno-wschodniej Warszawy i okolicznych miejscowości. Nasz sklep położony jest w centrum Atrium Targówek, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Toruńskiej.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa
691350982

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Sklep z wyposażeniem łazienek i kuchni w Warszawie przy ulicy Mineralnej ulokowany jest w południowej części dzielnicy Włochy, kilkaset metrów od centrum przesiadkowego P+R Aleja Krakowska. Znajduje się on niedaleko lotniska Chopina, w miejscu zapewniającym łatwy dojazd również mieszkańcom okolicznych miejscowości takich jak Raszyn, Janki czy Pruszków.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa
885987583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Salon Komfort zlokalizowany na terenie centrum handlowego Targówek jest szczególnie chętnie odwiedzany przez mieszkańców prawego brzegu Wisły. Zapraszamy również osoby dojeżdżające z pobliskich Marek, Ząbek, Kobyłki, Sulejówka i okolic. Łatwo można dotrzeć do nas zarówno samochodem, jak i wieloma liniami komunikacji miejskiej.

Malborska 49, 03-286 Warszawa
885982456

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama