Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Telefoniczne psychopogotowie dla uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy // психологічну гарячу лінію

Telefoniczne psychopogotowie dla uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy // психологічну гарячу лінію

reklama
[Українська версія нижче]

Ogólnopolski Strajk Kobiet informuje:

"Uwaga, uchodźczynie i uchodźcy z Ukrainy! Z myślą o Was, o tym, co przeszłyście, przeszliście i przechodzicie, uruchamiamy telefoniczne psychopogotowie.
Potrzebujesz psychologicznego albo psychoterapeutycznego wsparcia? Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie. Zapewniamy profesjonalizm. Nasza pomoc jest bezpłatna!

📱 Napisz SMS pod numer: (+48) 791 343 773
📲 W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Tobą psychoterapeutka

Czasami jedna konsultacja to za mało. Jeśli będziesz potrzebować więcej niż jednej rozmowy, możesz liczyć na terapię (cykl spotkań).
💙💛 Mówimy po ukraińsku!

Przy telefonie czekają:
❤️ Jaryna Bobko – psycholożka i trenerka doświadczona w pracy z dorosłymi i młodzieżą, kobietami, matkami. Jaryna zajmuje się między innymi głęboką traumą. Od początku wojny prowadzi terapeutyczne spotkania grupowe niosąc pomoc psychologiczną osobom, które musiały ratować siebie i dzieci przed gehenną w Ukrainie poza jej granicami.
❤️ Jewhenija Protasowa – psycholożka, terapeutka. Jewhenija od maja do dziś prowadzi konsultacje i terapie z uchodźczyniami i uchodźcami z Ukrainy. Doświadczenie: konsultacje i terapeutyka dorosłych, młodzieży i dzieci zmagających się z traumami, problemami z samooceną, uzależnieniami, lękami, kryzysami osobistymi, stratą.

Nasze psychopogotowie będzie działać do marca 2023 roku.
👉 Jeśli znasz kogoś, komu potrzebne jest wzmocnienie, przekaż ten numer: (+48) 791 343 773

Próbujemy sobie wyobrazić, jak trudno jest dojść do siebie po tym, kiedy uciekało się spod bomb. Jeśli w ogóle da się to sobie wyobrazić. Jak trudno jest żyć, kiedy każdego dnia drży się o najbliższych. Kiedy z dnia na dzień trzeba zacząć wszystko od zera w miejscu, którego się nie zna.
Jesteśmy z Wami. Podziwiamy Was, jesteście dla nas wzorem odwagi. Dziękujemy, że jesteście wśród nas. Ch,emy Wam pomóc.
Wiemy doskonale, jak jest w małych miastach i miasteczkach, z dala od dużych ośrodków, setki kilometrów od miejsc, w których pomoc jest na wyciągnięcie ręki dzięki wielu ruchom i organizacjom.
Od początku tej koszmarnej wojny pomagamy uchodźczyniom i uchodźcom lokalnie, niesiemy pomoc humanitarną, pomagamy w urzędach, szkołach, przychodniach. Uczymy polskiego, robimy razem zakupy, łączymy z uczelniami, jeśli potrzebne są nostryfikacje, z prawnikami w skomplikowanych sytuacjach, z pomocą społeczną i pracodawcami.
Wsparcie psychologiczne, tego bardzo nam brakowało."

---- UKR ----

Ogólnopolski Strajk Kobiet повідомляє:

"Увага, біженки й біженці з України! З думкою про Вас, про те, що Ви пройшли й надалі проходите, ми запускаємо психологічну гарячу лінію.
Тобі потрібна психологічна або психотерапевтична підтримка? Не зволікай, ми Тебе чекаємо. Наша допомога професійна й безкоштовна!

📱 Напиши СМС на номер: (+48) 791 343 773
📲 Протягом 48 годин Тобі віповість психотерапевтка

Консультації іноді буває недостатньо. Якщо тобі буде потрібно більше однієї розмови, ти можеш розраховувати на терапію (серію зустрічей)
💙💛 Розмовляємо українською!

При телефоні чекають:
❤️ Ярина Бобко – психоложка, тренерка, досвідчена в праці з дорослими й молоддю, з жінками, матірями. Ярина займається між іншими гострою травмою. Від початку війни вона проводить терапевтичні групові зустрічі з метою надання психологічної підтримки людям, які рятують себе й дітей перед геноцидом в Україні поза її межами.
❤️ Євгенія Протасова – психоложка, терапевтка. Євгенія з травня по теперішній час проводить консультації та терапію з біженками, біженцями з України. Досвід: консультативна та лікувальна робота з дорослими, підлітками та дітьми, в яких травми, проблеми з самооцінкою, узалежнення, страхи, особисті кризи, втрати.

Наша психологічна гаряча лінія діятиме до березня 2023 року.
👉 Якщо ти знаєш когось, кого треба зміцнити, передай цей номер: (+48) 791 343 773

Ми намагаємось уявити, як важко оговтатися після втечі з-під бомб. Якщо взагалі можливо таке уявити. Як важко жити, коли кожного дня трепетаєш за своїх близьких. Коли з дня на день доводиться починати з нуля в незнайомому місці.
Ми з Вами. Ми Вас подивляємо. Ви для нас взірець мужності. Дякуємо, що Ви серед нас. Ми хочемо Вам допомогти."
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama