Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowy tramwaj LEGO w Warszawie

Darmowy tramwaj LEGO w Warszawie

reklama
Po ulicach Warszawy kursuje tramwaj LEGO. Można nim podróżować bezpłatnie.

W środku oprócz dekoracji jest figura Mikołaja zbudowana z klocków. Główna atrakcja to przebrany w kostium Mikołaj oraz Ninja Kai, z którymi będzie możesz zrobić sobie zdjęcie.

Na podróżnych czekają przedświąteczne niespodzianki. W tramwaju wszystkie dzieci dostaną listy, które następnie będą mogły wypisać i wysłać za darmo do Mikołaja, wrzucając je do skrzynki pocztowej.

Specjalny tramwaj reklamowy jeździ po Warszawie do 4 grudnia. Przejażdżka nim jest bezpłatna.

Tramwaj LEGO nie jest wykorzystywany na żadnej ze stołecznych linii, ale kursuje po trasie łączącej punkty, w których zlokalizowane są oficjalne sklepy duńskiej marki klocków.

Kurs tramwaju LEGO zaczyna się od przystanku Ratuszowa ZOO. Stąd jedzie ul. Jagiellońską, mostem Gdańskim, ul. Starzyńskiego, al. Jana Pawła II, Stawkami, ul. Andersa, Marszałkowską, ul. Nowowiejską, al. Niepodległości, ul. Rakowiecką, ul. św. Boboli i Boboli. W dni powszednie zjeżdża do zajezdni Mokotów, zaś w weekendy - do pętli PKP Służewiec. W dni robocze tramwaj LEGO zaczyna kursować o godz. 8:00, 10:10, 12:12 i 14:30, zaś w weekendach o godz. 10:10, 12:25, 14:55 i 17:25.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę