Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Niezidentyfikowany numer na wyświetlaczu? Prześwietl go aplikacją

Niezidentyfikowany numer na wyświetlaczu? Prześwietl go aplikacją

reklama

Połączenia telefoniczne nie są dziś niczym niezwykłym i prawie każdy za pośrednictwem mobilnego urządzenia ma możliwość skontaktowania się z dowolną osobą z całego świata. Tak ogromny rozwój technologii sprawił jednak, że sporej części numerów nie mamy zapisanych w pamięci naszego urządzenia, co z kolei przekłada się na sporo nieznanych numerów, które pojawiają się na wyświetlaczach smartfonów. Spora część z nas boi się takich połączeń i woli ich nie odbierać. Okazuje się jednak, że można szybko i wygodnie sprawdzić, czy dany numer jest bezpieczny.

Kim jest nasz rozmówca? Dowiedz się, kto dzwoni

Dlaczego spora część z nas nie odbiera telefonów z nieznanych numerów? Związane jest to przede wszystkim z obawami. Niemal codziennie słyszymy o oszustwach, próbach wyłudzeń czy naciągaczach. Często połączenia wykonują też namolni telemarketerzy, którzy próbują przekonać nas do często wątpliwej jakości produktów. Nic więc dziwnego, że użytkownicy telefonów wolą nie odbierać połączeń niechcianych i takich, które mogą narazić ich na nieprzyjemne konsekwencje. To właśnie dlatego spore zainteresowanie wzbudzają aplikacje takie jak Sprawdź kto dzwonił na Infonumer.pl, które w wielu przypadkach pozwalają na zdemaskowanie dzwoniącego jeszcze przed podniesieniem słuchawki. Jak to działa? Serwis i powiązana z nim aplikacja to tak naprawdę ogromna baza danych, komentarzy i opinii, które pochodzą od internautów. Ci z kolei zamieszczają oceny, które zgodne są z ich odczuciami. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakie numery uważane są za potencjalnie niebezpieczne, a jakie warto zapisać w pamięci naszego urządzenia. Pamiętać należy, że dostęp do wszystkich funkcji serwisu i aplikacji jest płatny, a przed skorzystaniem z nich warto zapoznać się z ich regulaminem, cennikiem i zasadami działania. 

Często wyszukiwany numer to na przykład https://infonumer.pl/numer-telefonu/600201093.

Dowiedz się, jaki jest numer do dowolnej firmy

Często jesteśmy uczestnikami odwrotnej sytuacji i to my szukamy konkretnego numeru do firmy, z której usług zamierzamy skorzystać. Wówczas także z pomocą przyjść może nam internet, w którym (już z poziomu wyszukiwarki) odnaleźć możemy interesujący nas numer telefonu. Opinie i oceny dotyczące konkretnych identyfikatorów znaleźć można na łamach wspominanego wcześniej serwisu Infonumer.pl, gdzie internauci dzielą się informacjami i wiedzą na temat identyfikatorów. Warto również dodać, że sami również mamy okazję stać się członkiem takiej internetowej społeczności poprzez umieszczanie komentarzy i opinii, które mogą pomóc innym użytkownikom.

Informacje o sklepach meblowych i meblach kuchennych można na przykład znaleźć pod adresem https://infonumer.pl/firmy/meble-kuchenne.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama