Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wystawa i aukcja sztuk wizualnych PET PORTRAIT 2022

Wystawa i aukcja sztuk wizualnych PET PORTRAIT 2022

reklama
Pet Portrait to inicjatywa stworzona z pasji do sztuki i miłości do zwierząt. Od 2020 roku zostały zorganizowane dwie edycje akcji, które były oparte na internetowych licytacjach dzieł ponad 200 polskich malarzy i grafików. Działania Pet Portrait umożliwiły przekazanie łącznie 40 000 zł na rzecz podopiecznych Fundacji Przyjaciele Palucha oraz Fundacji Znajdki.

W tym roku akcja Pet Portrait odbędzie się w dniach 21 XI - 26 XI. Już za niecały tydzień na platformie Allegro Charytatywni będzie można wylicytować zwierzakowe dzieła. Po raz pierwszy będzie można też odwiedzić w Warszawie stacjonarną wystawę wszystkich tegorocznych prac. Wystawa odbędzie się w Elektrowni Powiśle (ul. Dobra 42, drugie piętro) w dniach trwania internetowej licytacji, w godz. 12:00 - 20:00. Szczegóły w wydarzeniu na waw4free.

Trzecia edycja Pet Portrait jest realizowana we współpracy z Fundacją Rasowy Kundel, która działa nieformalnie od 2011 roku, jako fundacja zaś od 5 lat. Przez lata przez organizację przewinęły się setki psów i kotów z interwencji czy wypadków — skrzywdzonych i zapomnianych przez człowieka. I chociaż świadomość skali bezdomności zwierząt w Polsce rośnie, to ich liczba wcale nie maleje. Dlatego od 2020 roku Fundacja Rasowy Kundel skupia się przede wszystkim na działaniach prewencyjnych w walce z bezdomnością.

W tegorocznym Pet Portrait bierze udział ponad 100 Artystek i Artystów, którzy przekazali na licytację: grafiki, ilustracje, obrazy, rękodzieła haftowane oraz ceramikę. Akcję wspierają charytatywnie m.in. Elektrownia Powiśle, Presejo, Psyjaciele, Piesotto oraz Muflon Studio, a patronują honorowo Loesje, Targi Plakatu i Prêt-à-create.
Wylicytuj portret zwierzaka i wesprzyj Rasowe Kundle!

Kliknij i licytuj: link
Odwiedź nas tu: instagram.com/petxportrait/
I tu: facebook.com/petxportrait/
Zapoznaj się z Rasowym Kundlem: rasowykundel.org
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę