Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ślizgiem w Fabryce Norblina - 13-metrowa zjeżdżalnia dostępna za darmo!

Ślizgiem w Fabryce Norblina - 13-metrowa zjeżdżalnia dostępna za darmo!

reklama
W warszawskiej Fabryce Norblina pojawiła się kolejna atrakcja zarówno dla dzieci jak i tych dorosłych, w których dziecko wciąż drzemie. Bezpłatna zjeżdżalnia o długości ponad 13 metrów poprowadzi gości kompleksu na poziom -1, tuż obok Smart Kids Planet. To idealna opcja dla tych, którzy lubią wybierać alternatywne sposoby przemieszczania się.

Zjeżdżalnia, która swój punkt startowy ma na poziomie 0 w budynku Plater, będzie - obok schodów ruchomych i panoramicznej windy – kolejną i z pewnością najzabawniejszą drogą prowadzącą na niższy poziom kompleksu. Ta zamknięta tuba ma aż 13,25 metra długości, prawie metr szerokości i ponad 5,5 metra wysokości. Limit wagowy to 150 kg, więc z nowej atrakcji korzystać można w pojedynkę i parami. Dzieciom poniżej siódmego roku życia podczas zjazdu musi towarzyszyć dorosły opiekun.

- Cieszę się, że udało się zrealizować nasz kolejny pomysł. Do dotychczasowej oferty, którą kierujemy dla rodzin z dziećmi, dodaliśmy kolejną atrakcję i na nią sami nie mogliśmy się doczekać. Każdy z nas ma czasami potrzebę na odrobinę szaleństwa. Teraz, oprócz centrum mądrej zabawy, karuzeli, kina czy muzeów, czeka na nich ogromna zjeżdżalnia, która przysporzy wiele frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To prezent dla wszystkich gości od nas jako inwestora i zarządcy Fabryki Norblina – mówi Kinga Nowakowska, członkini zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park.

Do tej pory rodziny z dziećmi mogły poznać historię kompleksu przy Żelaznej 51/53 odwiedzając Muzeum Fabryki Norblina, obejrzeć multimedialne wystawy w Art Box Experience, wybrać się na seans w butikowym kinie KinoGram, skorzystać z szerokiej oferty centrum mądrej zabawy Smart Kids Planet czy przekonać się, jak wyglądały komputery z charakterystycznym jabłkiem ponad 40 lat temu w Apple Muzeum Polska. Na terenie kompleksu w zadaszonej uliczce Teodora Wernera na najmłodszych czeka również ręcznie malowana, francuska karuzela w stylu safari. Zjeżdżalnia to kolejna propozycja dla rodzin odwiedzających Fabrykę Norblina.

Fabryka Norblina to wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner przeprowadzonej przez Grupę Capital Park ponownie otworzył się na miasto zachwycając historyczną zabudową, w którą wkomponowana została nowoczesna architektura. Łączna powierzchnia kompleksu wnosi ponad 65.000 mkw., z czego 41.000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa. Dla gości Fabryki Norblina dostępne są koncepty kulturalne, rozrywkowe i gastronomiczne, w tym m.in.: autorskie, butikowe kino KinoGram, ekologiczny targ – BioBazar, największa w stolicy strefa gastronomiczna z Food Town i restauracjami z obsługą kelnerską, Piano Bar z muzyką na żywo, Muzeum Fabryki Norblina, galeria Art Box Experience, Apple Muzeum Polska, centrum mądrej rozrywki Smart Kids Planet, a także sklepy, lokale usługowe oraz strefa zdrowia i urody.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧