Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nowoczesne maszyny czyszczące: używane i nowe - warto mieć do nich dostęp

Nowoczesne maszyny czyszczące: używane i nowe - warto mieć do nich dostęp

reklama

Utrzymanie porządku w sklepach, biurach oraz magazynach wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych, dzięki którym będziemy mogli takie zadania wykonać zgodnie z planem. Warto więc tutaj postawić na wydajne maszyny czyszczące do czyszczenia podłóg, które sprawią, że brud zniknie. Do czyszczenia posadzek należy też używać wydajnych detergentów oraz stawiać na takie maszyny sprzątające, które używają mniej prądu i wody. Ekologiczna maszyna czyszcząca w naszej firmie będzie więc oznaczała dodatkową oszczędność na naszym koncie. Wysokiej jakości maszyny czyszczące najłatwiej będzie nam znaleźć za pośrednictwem Internetu - wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Maszyny czyszczące do mycia podłóg - profesjonalne maszyny czyszczące na wyciągnięcie ręki

Jeśli więc w polu naszych zainteresowań znajdują się szorowarki jednotarczowe do czyszczenia podłóg albo np. samojezdne maszyny czyszczące do mycia posadzek w sklepach, to koniecznie powinniśmy obejrzeć maszyny czyszczące, dostępne w witrynie internetowej: www.agapit.pl. Ta duża wypożyczalnia maszyn czyszczących może nam zaproponować profesjonalne urządzenia czyszczące, np. szorująco-zbierające na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Istnieje także możliwość zakupu tego typu maszyn. Firma Agapit od dwudziestu ośmiu lat dostarcza na polski rynek duże maszyny czyszczące jak i małe urządzenia sprzątające takich producentów jak: Comac, Filmop, LionsBot, Matrix, Portotecnica, Remarc, Septa, TBM itp. Bez trudu nabędziemy więc u nich np. odkurzacze przemysłowe, czy też różne typy maszyn czyszczących, zaopatrzone w zaawansowane funkcje myjące. By się o tym przekonać, koniecznie trzeba odwiedzić ich stronę internetową, bo na pewno znajdziemy tam takie automaty szorująco-zbierające oraz osuszające podłogę, na jakich z pewnością nam zależy.

Nowe maszyny czyszczące, a może używane maszyny do czyszczenia podłóg - wybór należy do Ciebie

Warto tutaj podkreślić, że główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Olsztynie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by podjąć z nimi współpracę poprzez prężne oddziały zamiejscowe, np. oddział warszawski. Firma prowadzi bowiem kompleksową obsługę tych maszyn, które mają zapewnić czystość powierzchni w różnych miejscach. Możemy więc tutaj liczyć na sprzedaż, wynajem, czy też to, że będą oni w stanie naprawić maszynę czyszczącą w ramach serwisu. Można także u nich nabyć części zamienne oraz akcesoria do maszyn czyszczących, a także przeprowadzają oni regenerację baterii zasilających maszyny czyszczące, czy też przeprowadzają kompleksowe szkolenia i audyty w zakładach pracy, które korzystają z tego typu urządzeń. Utrzymanie czystości dużych powierzchni jak i porządku na małych powierzchniach przy wsparciu tego kontrahenta jest o wiele prostsze. W przypadku, gdy potencjalna wartość naszego zamówienia w sklepie internetowym przekroczy pięćset złotych, taka dostawa zostanie do nas dostarczona za darmo. Będziemy mieli także aż czternaście dni, na potencjalny zwrot naszego zamówienia jeśli automat szorująco-zbierający nie spełni naszych oczekiwań. Zarówno zakup jak i wynajem maszyn sprzątających, odbywa się w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a więc warto skorzystać z tej oferty jak najszybciej. Ich zaletą jest także możliwość skorzystania z bezpłatnej prezentacji danej maszyny, co z pewnością ułatwi nam decyzję o jej zakupie albo wynajmie. W ofercie znajdziemy więc szorowarki, polerki, zamiatarki, duże maszyny do mycia podłóg itp., które możemy nabyć, np. korzystając z systemu buyback oraz innych elastycznych rozwiązań finansowych.

Mniejsze zużycie wody, prądu oraz detergentów - nowoczesne urządzenia do czyszczenia podłogi to jest to!

Chcąc więc rozwiązać problem sprzątania w naszej firmie albo w innych miejscach, warto sięgnąć po sprawdzony sprzęt od solidnego dostawcy, który zapewni nam pełne zaplecze serwisowe, gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Firma Agapit jest np. wyłącznym dystrybutorem włoskich maszyn czyszczących powierzchnie firmy Comac, których wydajność zachwyci nas w przypadku każdej posadzki. Przystępna cena, łatwa eksploatacja, czy też możliwość korzystania z recyklingu wody w maszynach Comac (z dopiskiem NSC) to dodatkowe zachęty, by postawić właśnie na te maszyny czyszczące. Warto tutaj podkreślić, że maszyny czyszczące do mycia podłóg Comac mogą być zarządzanie przez system elektroniczny Comac Fleet Care, który pozwoli nam zracjonalizować zarządzanie kilkoma czy też kilkudziesięcioma maszynami tego typu na raz. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy dokładnie wiedzieć, gdzie się znajduje każda maszyna czyszcząca, jaki jest jej stan techniczny oraz czy np. maszyny szorująco-zbierające są odpowiednio wykorzystywane. W maszynach czyszczących Comac woda oraz detergent są dozowane oddzielnie, dzięki czemu można odpowiednio dozować wodę i detergent. Operatora wspomaga w tym nowoczesny system CDS, który sprawia, że te urządzenia czyszczące rodem z Włoch, mogą zużywać o połowę mniej wody czy detergentu w porównaniu do innych maszyn tego typu. Współpraca z firmą Agapit będzie więc strzałem w dziesiątkę - co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱