Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Tutotrade - darmowe korepetycje online

Tutotrade - darmowe korepetycje online

reklama
Zapraszamy do skorzystania ze strony tutotrade.pl - platformy do bezpłatnego udzielania i pobierania korepetycji z dowolnego przedmiotu! Pandemia COVID-19 sprawiła, że zapotrzebowanie na korepetycje jest większe niż kiedykolwiek. Projekt Tutotrade to odpowiedź na problem wzrastających cen korepetycji w całej Polsce. Wierzymy, że wiedza nie musi kosztować i w dobie nowoczesnych technologii, każdy powinien mieć do niej jednakowy dostęp.

Tutotrade to coś więcej niż korepetycje, to społeczność ludzi zaangażowanych, którzy chcą dostawać i udzielać pomocy innym. Celem platformy jest głoszenie idei korki-za-korki. Dzięki takiej współpracy, każdy z nas ma szansę na uzyskanie pomocy, poznanie nowych osób oraz rozwój zainteresowań.

Korzystanie z Tutotrade jest banalnie proste! Wystarczy zarejestrować się za darmo, klikając w prawym górnym rogu kafelek “konto”. Następnie można zamieścić ogłoszenie w wybranej sekcji na stronie głównej.

Na platformie działa system wirtualnych monet - są to Tutotokeny. Działają one jak punkty, które dostajesz za udzielanie korepetycji innym. Tutotokeny możesz śmiało wymienić na korepetycje dla siebie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Na Tutotrade oprócz ofert pomocy innym oraz ogłoszeń, znaleźć można także interesujące artykuły dotyczące koncentracji, efektywnych metod nauki czy niekonwencjonalnego spojrzenia na inteligencję.

TutoTrade jest wciąż projektem rozwijającym się. Bardzo przydatne w przyspieszeniu procesu rozrostu działalności jest w tym przypadku zewnętrzne wsparcie w postaci patronów i partnerów . Dlatego TutoTotrade chciałoby serdecznie podziękować wszystkim wspierającym tą inicjatywę, a w szczególności „Partnerom Strategicznym TutoTrade”:
1) ELIN-GESLAN
2) EL-IN
3) Grupa Kontakt
4) EKOBUD PRESTIGE
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę