Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bielańska Akademia Seniora 2023

Bielańska Akademia Seniora 2023

reklama
W ramach Bielańskiej Akademii Seniora jej uczestnicy będą mogli korzystać z zajęć w formie wykładów otwartych i warsztatów o charakterze edukacyjnym, artystycznym oraz rozwijającym zainteresowania i umiejętności (spotkania z ludźmi kultury, nauki, sztuki).

Przewidziano również działania rekreacyjno – wypoczynkowe promujące zdrowy styl życia, działania profilaktyczne dotyczące zdrowia, wyjścia do instytucji kultury (np. do kina) działania profilaktyczne dotyczące zdrowia, wyjścia do instytucji kultury (min. do kina) oraz działania o charakterze integrującym uczestników programu.

Zaplanowane są spotkania z interesującymi ludźmi kultury, nauki, sztuki, jednostkami znanymi i wybitnymi (spotkania z pasją, książka dla seniora), integrujące warsztaty artystyczne, edukacyjny spacer po Warszawie (zwiedzanie w przestrzeni publicznej). Planowane jest przeprowadzenie kursu zdrowego odżywiania składających się z części teoretycznej i praktycznej. Zostaną zorganizowane kursy doskonalenia pływania i Nordic Walking.

Ponadto dla najbardziej aktywnych uczestników każdej edycji Bielańskiej Akademii Seniora (ok. 50 osób z każdej edycji) przewidziano zorganizowanie wycieczki autokarowej.

Zapisy wyłącznie telefoniczne:
od 8 marca 2023 r. (środa)
w godz.: 9:00 – 13:00
tel.: (+48) 501 637 375 lub (+48) 602 742 519.

Zajęcia w ramach Bielańskiej Akademii Seniora są bezpłatne – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

O terminie spotkania inauguracyjnego będziemy informować telefonicznie.

źródło: Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!