Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zaczynasz przygodę z tatuowaniem? W sklepie dla tatuażystów kupisz potrzebny sprzęt i akcesoria!

Zaczynasz przygodę z tatuowaniem? W sklepie dla tatuażystów kupisz potrzebny sprzęt i akcesoria!

reklama

Masz talent, pierwsze tatuaże w portfolio i pomysły na rozwiniecie działalności? Wykonywanie tatuaży może być świetnym pomysłem na samorealizację i biznes. Najpierw musisz jednak postawić na sprawdzony sprzęt i znaleźć zaufany sklep dla tatuażystów.

Skompletuj sprzęt do tatuowania, zanim zaczniesz

Wykonywanie tatuaży to bez wątpienia szczególna forma sztuki. Z jednej strony wymaga zdolności artystycznych, z drugiej niezbędne są również twarde umiejętności, w tym przede wszystkim właściwe korzystanie ze sprzętu do tatuowania. Zwykle to właśnie ten aspekt pracy tatuażysty jest największym wyzwaniem.

Jednocześnie częsty błąd popełniany przez początkujących dotyczy bazowania na sprzęcie i akcesoriach niskiej jakości lub braku skompletowania niezbędnego zestawu przed przystąpieniem do działania. To natomiast przekłada się na duże utrudnienia w realizacji projektów, zniechęca do dalszego rozwoju, ale – co szczególnie ważne – może wpłynąć również na bezpieczeństwo klientów.

Gdzie kupić niezbędne akcesoria? Sklep dla tatuażystów także online

W każdym przypadku stawiaj na sprzęt jak najlepszej jakości. Kluczową rolę odgrywa wobec tego zaufany tattoo sklep, w którym znajdziesz profesjonalne produkty renomowanych producentów. Lokalizacja nie będzie jednak żadnym problemem. Aby skompletować sprzęt i akcesoria oraz uzupełnić zapasy, możesz odwiedzić internetowy sklep dla tatuażystów Orakon.

Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz zarówno na starcie swojej działalności, jak i w późniejszym czasie. Z łatwością wyposażysz więc domowe studio i duży, profesjonalny salon. A dobry sklep z akcesoriami do tatuażu będzie idealnym wsparciem rozwoju Twojej działalności i motywacją do dalszego działania.

Czego potrzebujesz? Zacznij od podstaw

Jeżeli dopiero zaczynasz, wyposaż się w najważniejsze elementy warsztatu każdego tatuażysty. Przede wszystkim kup maszynkę do tatuażu (do wyboru pozostają maszynki rotacyjne, pneumatyczne i cewkowe), jednak nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach, w tym gripach, dziobach, rurach i gumkach. Do maszynki musisz oczywiście dobrać odpowiednie igły. 

Zdecydowanie większą wygodę obsługi zyskasz, jeżeli postawisz na maszynki bazujące na igłach modułowych, czyli popularnych kartridżach. Nie zapomnij przy tym o tym, aby skompletować pełen zestaw igieł różnych rodzajów i rozmiarów. Pozwoli CI to realizować wszystkie projekty i rodzaje prac. Pomocne okażą się oznaczenia widniejące w opisach produktów oraz na opakowaniach. Dzięki nim poznasz szczegółowe parametry igieł.

Wyposaż profesjonalnie swoje studio

Oczywiście maszynka i igły to dopiero początek. Sklep z akcesoriami do tatuażu zapewnia bardzo łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim będziesz potrzebować bezpiecznych i wysokiej jakości farb. 

Konieczne będą również komplety kosmetyków i chemii do tatuażu oraz m.in. kalki, które pozwolą nanieść projekt na skórę klientów. Wraz z rozwojem Twojej działalności przydatne okażą się bez wątpienia meble stworzone specjalnie z myślą o studiach tatuażu. 

Wśród nich szczególne miejsce zajmuje fotel do tatuażu, który umożliwia stworzenie niemal dowolnych konfiguracji, co pozwala na wykonanie bardzo zróżnicowanych projektów, zapewniając przy tym wygodę zarówno artyście, jak i klientowi. Oprócz tego mogą przydać się również leżanki i inne meble ułatwiające pracę. Przed zakupami upewnij się, że są wykonane z materiałów zapewniających higieniczne warunki i ułatwiające utrzymanie ich w czystości.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama