Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Miejska akademia dla przedsiębiorczych - zapisy na #Academy_Smolna 2023–2024

Miejska akademia dla przedsiębiorczych - zapisy na #Academy_Smolna 2023–2024
830 godzin bezpłatnych indywidualnych konsultacji doradczych z księgowości, podatków, prawa i digital marketingu. Porady jak uzyskać dotacje oraz doradztwo technologiczne. Właśnie ruszyły zapisy na kolejną edycję programu #Academy_Smolna 2023–2024.

Program to propozycja Urzędu Miasta dla stołecznych przedsiębiorców i przedsiębiorczyń. Spotkania będą odbywać się w formule online.

Kto może wziąć udział w #Academy_Smolna?

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
Osoby zamieszkujące Warszawę i jej okolice, które mają pomysł na biznes i planują założyć działalność gospodarczą;
Warszawscy przedsiębiorcy i przedsiębiorczynie, którzy już prowadzą firmy i potrzebują wsparcia w ich rozwoju;
Osoby poszkodowane w wyniku wojny w Ukrainie, które planują założyć lub rozwinąć w Warszawie firmę, ale nie znają języka polskiego.

#Academy_Smolna to nie tylko doradztwo. Dla uczestników i uczestniczek programu przygotowano webinary z zakresu rozwoju firmy. Będą mogli oni też skorzystać z możliwości jakie daje networking – poznać innych i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Miasto zaprasza samych uczestników do współtworzenia programu – tematy webinarów zostaną przygotowane w późniejszym terminie, w odpowiedzi na potrzeby zgłoszone przez uczestników programu.

Dodatkowo 10 najlepszych uczestniczek i uczestników programu, którzy wykażą się największym wkładem pracy własnej oraz będą otwarci na zdobywanie nowych umiejętności, będzie miało okazję wziąć udział w długofalowym procesie mentoringowym. Będą pracować z profesjonalnymi mentorami biznesowymi w formule 1:1. Łącznie zostanie zrealizowanych 100 godzin mentoringu biznesowego. Rekrutacja ruszy pod koniec kwietnia.

Kiedy i gdzie można skorzystać z programu?

Program trwa od marca tego roku do grudnia 2024 r. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Spotkania z doradcami będą odbywać się w każdym tygodniu, w formule online. Obowiązują zapisy poprzez system rezerwacji online – należy wypełnić krótki formularz (kliknij tutaj). Na poszczególne spotkania doradcze będzie można zapisywać się przez cały okres trwania programu (academy-smolna.ybp.org.pl). Informacje o rekrutacji na webinary oraz indywidualny mentoring zostaną zamieszczone w późniejszym terminie na stronie programu.

Urząd m.st. Warszawy już po raz 7 organizuje #Academy_Smolna. Do tej pory z programu skorzystało ponad 2,5 tysiąca osób.
#Academy_Smolna jest wspófinansowana z budżetu m.st. Warszawy. Jej wykonawcą jest Fundacja Inkubator Technologiczny (Youth Business Poland), a partnerami: ogólnopolskie biuro rachunkowe Infakt.pl, kancelarie prawne Hogan Lovells i LSW oraz Łukasiewicz – ORGMASZ.

źródło: Urząd m.st. Warszawy
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę