Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

STWÓRZ MIĘDZYPOKOLENIOWY SPEKTAKL - kolejna edycja projektu Art Generacje

STWÓRZ MIĘDZYPOKOLENIOWY SPEKTAKL - kolejna edycja projektu Art Generacje

reklama
STWÓRZ Z NAMI MIĘDZYPOKOLENIOWY SPEKTAKL

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu Art Generacje, podczas którego stworzymy międzypokoleniowy spektakl. Projekt będzie trwał od maja do czerwca. Wszystkie działania odbywać się będą w Centrum ŁOWICKA na Starym Mokotowie. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Art Generacje to artystyczno-społeczny projekt Teatru zaangażowanego społecznie, który realizujemy od 2013 roku. Do wspólnego stworzenia teatru wspólnotowego zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się z nami swoim spojrzeniem na temat szeroko pojętych wartości, które będą tematem przewodnim tegorocznej edycji naszych działań.

Jakie są nasze wartości? Czy zdarza nam się nie postępować w zgodzie z wartościami, które wyznajemy? Czy takie słowa jak szacunek, uczciwość, miłość, zdrowie, solidarność zmieniają swoje znaczenia wraz ze zmieniającym się światem? Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi, które z wartości uznajemy za uniwersalne i w danym momencie najważniejsze. Podczas pracy warsztatowej razem zadecydujemy, czy chcemy skupić się na wartościach indywidualnych czy może tych, które wspólnie uważamy za najistotniejsze, dla nas, dla grupy, a może dla świata?

Będziemy spotykać się średnio dwa razy w tygodniu oraz w kilka dni weekendowych, a rezultaty naszych działań zostaną przedstawione podczas dwóch spektakli finałowych, które odbędą się w czerwcu w Centrum ŁOWICKA.

Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego lub innych potwierdzonych talentów artystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że sam/a odkryjesz w sobie talenty, których może do tej pory u siebie nie dostrzegałaś/eś. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby dorosłe.

Więcej informacji na Facebooku oraz stronie internetowej. Zachęcamy również do wypełnienia formularza, dzięki któremu będziemy mogli pozostać w kontakcie, oraz do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym dla osób zainteresowanych projektem, które odbędzie się 27 kwietnia
w Centrum ŁOWICKA.

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama