Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

MINIGRANTY - ŚWIĘTO ULICY STALOWEJ 2023

MINIGRANTY - ŚWIĘTO ULICY STALOWEJ 2023
Dom Kultury „Praga” zaprasza na „Święto Ulicy Stalowej”!

Przed nami druga edycja „Święta Ulicy Stalowej”! W tym roku organizowany przez Dom Kultury „Praga” festiwal odbędzie się w weekend 17/18 czerwca.

Pierwsze dwudniowe sąsiedzkie święto z czerwca 2022 roku cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy, ale także odwiedzających z innych części stolicy. Impreza przyciągnęła na ulicę Stalową około 2,5 tysiąca uczestników.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
W tym roku chcemy jeszcze bardziej oddać ulicę mieszkankom oraz mieszkańcom i współtworzyć z nimi program tegorocznej edycji. Dlatego stworzyliśmy program „Minigranty – Święto Ulicy Stalowej 2023”.

Zachęcamy osoby pełnoletnie i grupy nieformalne do zgłaszania działań sąsiedzkich, animacyjnych, integracyjnych, ekologicznych, artystycznych oraz związanych z historią i dziedzictwem kulturowym Pragi-Północ oraz Warszawy.

Aby wziąć udział w programie Minigranty, należy przesłać zgłoszenie do 12 maja poprzez wypełnienie wniosku (Załącznik 1 do Regulaminu) i przesłanie go na adres p.piskozub@dkpraga.pl. Można też złożyć go osobiście w sekretariacie DK Praga. Lista osób, które otrzymają Minigranty, zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej 19 maja.

Znajdzie się na niej maksymalnie dziesięciu realizatorów, którzy będą mieli za zadanie zorganizować wydarzenia, warsztaty, performance, spacery, pokazy lub inne aktywności podczas festiwalu.

Budżet jednego projektu wyniesie do 5000 zł brutto. Dostępna pula programu to 20 000 zł brutto. Można również przeprowadzić działania bezkosztowo.

Regulamin i wniosek dostępne na stronie internetowej dkpraga.pl. Zachęcamy do współtworzenia „Święta Ulicy Stalowej”!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama