Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Juwenalia SGH - najbardziej wyczekiwane wydarzenie wśród warszawskich studentów!

Juwenalia SGH - najbardziej wyczekiwane wydarzenie wśród warszawskich studentów!
Koncerty znanych artystów, wiele ciekawych atrakcji i znakomita atmosfera - Mokotów ponownie zatętni życiem.

Juwenalia SGH 2023, impreza studencka organizowana przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, odbędą się już w sobotę 27 maja w Ogrodach Rektorskich SGH.
Tegoroczne Juwenalia SGH przyciągną tłumy studentów i mieszkańców Warszawy. Będą to jedne z najlepszych Juwenaliów w mieście, z bogatym programem atrakcji, w tym koncertami znanych artystów. Wstęp na imprezę jest biletowany.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
Pierwszym wykonawcą, który wystąpi dla Was na dużej scenie będzie Julia Pośnik - młoda piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, ale także znana influencerka. Dzięki swojej charyzmie, niezależności i odwadze jest określana przez wielu głosem Gen Z. Swój debiutancki album zatytułowany „Egoistka” wydała w 2021 roku i znalazł się na nim kawałek „Zakochałam się w nieznajomym”, który bardzo szybko stał się hitem i podbił Internet.

Kolejnym artystą grającym na dużej scenie będzie Qry. Swoją przygodę z rapem rozpoczął już jako szesnastolatek, a obecnie jest członkiem grupy muzycznej Chillwagon i ma na swoim koncie wiele kawałków muzycznych z platynowymi i złotymi płytami. Współpracował z wieloma znanymi artystami, ale jego przebojem okazał się kawałek solowy „Deszcz”.

Następnie na dużej scenie pojawi się polski piosenkarz i producent muzyczny Norbert Smoliński, powszechnie znany jako Smolasty. Już od nastoletnich lat interesował go świat muzyki, a w szczególności rapu. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2014 roku i od tego czasu odebrał już wiele platynowych i złotych płyt za swoje albumy, które przekazał na aukcje charytatywne. Największy rozgłos i potrójną platynową płytę zyskał album „Almost Goat” z przebojowym kawałkiem „Duże Oczy”.

Headlinerem dużej sceny jest Mr. Polska – raper polskiego pochodzenia, który w wieku 3 lat wyjechał do Holandii. Tworzy muzykę po polsku, angielsku, a także niderlandzku – sam oraz w zespole Nouveau Riche. W Polsce współpracował między innymi z Malikiem Montaną, a ich wspólne kawałki podbiły serca młodego pokolenia. Jego najbardziej przełomowym hitem 2022 roku jest utwór „Złote Tarasy”, który na serwisie YouTube uzyskał ponad 76 mln wyświetleń w niecały rok.

Dobrej muzyki nigdy nie jest za dużo, dlatego na tegoroczną edycję Juwenaliów SGH przygotowaliśmy dla Was także małą scenę. Pierwszym wykonawcą, który na niej wystąpi będzie Fukaj. W 2020 roku raper wziął udział w 3 edycji SBM Starter, która okazała się dla niego niezwykle owocna, ponieważ już w styczniu 2021 roku dołączył on do wytwórni SBM Label i otrzymał pierwszą złotą płytę za swój singiel „Owoce 3”.

Następnie na małej scenie wystąpią Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski tworzący zespół – Coals. Ich muzyka łączy elementy indie, elektroniki i muzyki folkowej, przez co wyróżniają się na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie mają piosenki takie jak „Weightless”, „Beautiful” czy „Lato2002”. Zespół zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki swojemu unikalnemu stylowi i wyjątkowej interpretacji muzyki.

Kolejnym artystą, który zagra na małej scenie będzie CatchUp, który w krótkim czasie zdobył dużą popularność wśród fanów muzyki hip-hopowej. Współpracuje z wieloma artystami, ale odnosi także solowe sukcesy jak na przykład debiutancki album „Perypetie”. Jest obecnie określany jednym z najbardziej obiecujących polskich wykonawców hip-hopowych.

Ostatnim wykonawcą, którego będziecie mogli zobaczyć 27 maja będzie Blinders. Jest to polski DJ o innowacyjnym podejściu do muzyki elektronicznej. Parę razy współpracował z światową gwiazdą muzyki EDM – Martinem Garrixem, z którym udało mu się odnieść ogromny sukces.

Koncerty to nie wszystko - na Juwenaliach SGH będzie można poznać znanych influencerów, wziąć udział w konkursach i wygrać cenne nagrody. Na imprezie pojawią się także foodtrucki z jedzeniem i napojami. Będzie to doskonały czas, aby spotkać się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi i zanurzyć się w wesołym klimacie, o który zadba sponsor główny wydarzenia – Perła!

Juwenalia SGH już teraz znajdują się w kalendarzu najbardziej pożądanych imprez studenckich w Warszawie - dołączcie do nas i zrelaksujcie się przy dobrej muzyce w majowym słońcu!

🕒 Kiedy: 27 maja 2023 r.
📍 Gdzie: Ogrody Rektorskie SGH
🎟 Bilety: link
🌟 Line up: Mr. Polska, Qry, Smolasty, Blinders, Julia Pośnik, Catchup, Coals, Fukaj
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę