Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

HoffMUN 2023: Konferencja Model United Nations przyciąga młodzież z całego świata

HoffMUN 2023: Konferencja Model United Nations przyciąga młodzież z całego świata
W Warszawie od 29 września do 1 października odbędzie się HoffMUN 2023, konferencja Modelu Organizacji Narodów Zjednoczonych (Model United Nations). Wydarzenie jest organizowane przez uczniów IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie.

HoffMUN przyciąga młodych ludzi, którzy będą mieli okazję wcielić się w role delegatów reprezentujących stanowisko różnych krajów z całego świata i wziąć aktywny udział w debatach w komitetach Zgromadzenia Ogólnego ONZ, takich jak Rada Bezpieczeństwa, Światowa Organizacja Zdrowia czy Rada Praw Człowieka.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
Podczas trzydniowego wydarzenia uczestnicy będą omawiać aktualne wyzwania współczesnego świata, z którymi mierzą się przedstawiciele państw w trakcie rzeczywistych zgromadzeń ONZ. Inspiracją dla sekretariatu HoffMUN do zorganizowania tej konferencji była rosnąca popularność projektów Model United Nations wśród licealistów, co doskonale odzwierciedla liczba uczestników naszego wydarzenia-ponad 160 osób z różnych stron Polski. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim ze względu na międzynarodowy charakter ONZ. HoffMUN 2023 stanowi doskonałą okazję dla młodych ludzi, aby zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie negocjacji, dyplomacji i rozwiązywania konfliktów a także współpracy oraz komunikacji w języku angielskim. Jest to też doskonała okazja do poszerzenia horyzontów oraz oceny problemów XXI wieku z różnych perspektyw.
Konferencja otwiera drzwi młodym ludziom do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz podejmowania działań na rzecz lepszego i bardziej zrównoważonego rozwoju świata.

Udział w HoffMUN 2023 wiąże się z opłatą rejestracyjną w wysokości 270 złotych, która obejmuje wyżywienie, materiały konferencyjne oraz udział w imprezie integracyjnej. Zapisy na wydarzenie odbywa się poprzez stronę internetową HoffMUN 2023 | mymun, gdzie można znaleźć więcej szczegółów oraz skontaktować się z organizatorami.

Na instagramie można znaleźć profil @hoffmun2023, na którym na bieżąco są udostępniane posty i odpowiedzi na wszelkie pytania. HoffMUN 2023 jest doskonałą okazją dla młodych ludzi, aby zdobyć nowe umiejętności, nawiązać cenne kontakty międzynarodowe i wspólnie wziąć udział w budowaniu lepszego świata. Do zobaczenia na Hoffmunie 2023!

mail: hoffmanowa.mun@gmail.com
instagrami facebook: hoffmun2023
Mymun: https://mymun.com/conferences/hoffmun-2023
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama