Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

WF dla ursynowskich seniorów

WF dla ursynowskich seniorów
Nowy rok szkolny, nie tylko dla uczniów! Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza mieszkańców dzielnicy, powyżej 60. roku życia, do udziału w projekcie „WF dla ursynowskiego seniora”.

Bezpłatne zajęcia ruszają 11 września i potrwają do końca października. Obowiązują zapisy.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
Do wyboru jest siłownia, fitness oraz kręgle. Zajęcia pod okiem instruktorów odbywać się będą w obiektach sportowych położonych w centrum Ursynowa, od poniedziałku do piątku, aż do końca października. Zajęcia na siłowni odbywać się będą w godz. 13.00 – 14.00, fitness w godz. 14.00 – 15.00, a kręgle w godz. 15.00 – 16.00.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 22 443 73 95, w dni powszednie, w godzinach 10.00-14.00. Liczba miejsc ograniczona!

- Wraz z początkiem roku szkolnego serdecznie zapraszam wszystkich ursynowskich seniorów na zajęcia WF! Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, nasz urząd organizuje cykl aktywności sportowych dla mieszkańców powyżej 60. roku życia. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Nie liczy się też aktualna forma, ale zapał i chęć do ćwiczeń - zachęca Jakub Berent, zastępca burmistrza Ursynowa, odpowiedzialny za sprawy społeczne.

Projektu współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama