Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gdzie w Warszawie wynająć box dachowy do auta?

Gdzie w Warszawie wynająć box dachowy do auta?

reklama

Wcale nie musisz inwestować w box, możesz go wypożyczyć. Za bardzo rozsądną stawkę, z montażem i demontażem. Gdzie w Warszawie wypożyczyć box? Jak wypożyczyć? Ile to kosztuje?

Gdzie w Warszawie wynająć box dachowy do auta?

Auto załadowane pod sam sufit, brak widoczności w tylnej szybie i wciąż narzekający pasażerowie czy komfort i przyjemność z godzin spędzonych w aucie? Wybór jest oczywisty, bo nikt nie lubi siedzieć mając ograniczoną przestrzeń. Jest to irytujące dla pasażerów i w efekcie dla kierowcy, który marzy by jak najszybciej dotrzeć do punktu docelowego. Rozwiązaniem jest box dachowy, widoczny już bardzo często na dachach pojazdów w okresie letnim, zimowym oraz podczas świąt i weekendów.

Wcale nie musisz inwestować w box, możesz go wypożyczyć. Za bardzo rozsądną stawkę, z montażem i demontażem. Gdzie w Warszawie wypożyczyć box? Jak wypożyczyć? Ile to kosztuje?

Wynajem kontra zakup

Box dachowy zazwyczaj przydaje się kilka razy w roku, podczas wyjazdu na narty, na święta, na wakacje nad morze czy na weekend z wędką albo w większym gronie. Pojawia się pytanie: zainwestować w box czy wypożyczyć? Każde rozwiązanie ma swoje plusy.

 • Wypożyczając box nie musisz martwić się o jego konserwację i miejsce do przechowywania. Poza tym o jego montaż i demontaż. Przyjeżdżasz do wypożyczalni, pracownik montuje i gotowe.

 • Mając box na własność, możesz wykorzystać jego przestrzeń w każdym momencie. Nie płacisz za wypożyczanie.

Wynajęcie boxu na kilka dni to wydatek od niecałych stu złotych, gdy rozejrzysz się w ofercie wypożyczalni w pobliżu stolicy.

Tanio, taniej, najtaniej- gdzie w Warszawie wypożyczyć box?

Oczywiście poza ceną istotny jest też pakiet usług, które wchodzą w jej obszar, marka boxów (czyli ich jakość) oraz usługi dodatkowe, jak choćby możliwość dostarczenia bagażnika dachowego pod wskazany adres.

Dla komfortu jazdy oraz pakowania i rozpakowywania rzeczy z boxu istotne jest łatwe otwieranie i szybkie zamykanie. Kolejna kwestia to wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany. W przypadku boxów równa się to bezpieczeństwo na drodze.

Jedną z cenionych marek bagażników dachowy jest Inter Pack. Innowacyjne, bardzo proste w montażu, odporne na warunki atmosferyczne, wykonane z myślą o komforcie użytkowania i bezpieczeństwie na drodze. Boxy dachowe Inter Pack o różnej pojemności można wypożyczyć w dobrej cenie koło Piaseczna w Lesznowoli. Ta wypożyczalnia boxów dachowych w Warszawie, oprócz profesjonalnego doboru boxu do marki pojazdu, daje taśmy mocujące bagaż w środku w gratisie.

Jak wypożyczyć box dachowy?

Najlepszą opcją jest telefon do wypożyczalni z pytaniem, czy mają na stanie określony model boxu. To opcja dla osób, które wiedzą, ile ich auto może udźwignąć na dachu oraz jakiej długości powinien być box, by nie wystawać poza dach pojazdu.

Natomiast jeśli pierwszy raz wypożyczasz box bądź nie robisz tego często, to należy przygotować kilka informacji dla wypożyczalni:

 • marka,

 • model,

 • rok produkcji,

 • specyfikacja nadwozia.

Na podstawie podanych informacji, pracownik wypożyczalni oferuje modele boxów dachowych, które są odpowiednie dla pojazdu. Jeśli nie masz jeszcze bagażnika, na którym umieścisz box, to we wspomnianej wypożyczalni pracownik dopasuje kompatybilne do boxu i auta rozwiązanie. Zatem kompleksowo i bez trudu, za to auto zyskuje dużo większą przestrzeń na bagaże.

Ile kosztuje wypożyczeniu boxa dachowego?

Koszt wypożyczenia boxa zależy od:

 • pojemności- im większa, tym wyższa cena,

 • okresu- im dłużej, tym wyższa cena,

 • lokalizacji wypożyczalni- taniej w pobliżu stolicy niż w niej.

We wspomnianej wypożyczalni box (pojemność 320 l) wynajmiesz na weekend piątek-poniedziałek za 85 zł. Cena wypożyczenia większego o pojemności 410 l na 14 dni to koszt niecałych 230 zł. Za komfort jazdy i możliwość spakowania wielu dodatkowych rzeczy na wakacyjny, dwutygodniowy wyjazd to niewiele?! Każda kolejna doba to 18 zł, zatem nie są to wygórowane stawki.

Na co zwrócić uwagę w ofercie wypożyczalni?

Zanim chwycisz za telefon, koniecznie sprawdź kilka elementów oferty.

 • Kaucja- każda wypożyczalnia pobiera kaucję, dlatego warto sprawdzić jej wysokość (w wypożyczalni koło Piaseczna jest to 200 zł).

 • Zwrot po terminie- z różnych przyczyn może się zdarzyć, że nie oddasz boxu na czas i warto wiedzieć, co zrobić w takiej sytuacji i jakie rozwiązania proponuje wypożyczalnia.

 • Sposób płatności- czy można płacić kartą, czy jedynie gotówką.

Korzystając z usług wypożyczalni https://www.kam-przyczepki.pl/ nie musisz mieć żadnej wiedzy na temat wyboru i montażu boxa dachowego. Wszystkim zajmują się pracownicy wypożyczalni. Zatem szerokiej drogi w komfortowych warunkach, bez ścisku i plecaków na kolanach.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama