Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Umywalki Emporia – przegląd ceramiki nablatowej z portfolio polskiej marki

Umywalki Emporia – przegląd ceramiki nablatowej z portfolio polskiej marki
Podczas aranżowania łazienki strefa umywalkowa to jedno z ważniejszych miejsc, któremu warto poświęcić nieco uwagi. Estetycznie, atrakcyjnie i funkcjonalnie zaprojektowana będzie cieszyła oko i nienagannie spełniała swoje zadanie przez długie lata. Dziś przyjrzymy się propozycjom cenionego, polskiego producenta oferującego nie tylko umywalki, ale i misy WC, baterie oraz wanny – Emporia.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Wybierz jakość polskiego producenta Emporia

Emporia to polski producent z wieloletnią tradycją, który swój asortyment koncentruje na wysokiej jakości wyposażeniu łazienek. Marka jest doceniana za ciągłe poszerzanie oferty i najnowsze rozwiązania technologiczne. Na rynku wyróżnia się jakością produktów i kompleksowymi propozycjami, które odpowiadają różnym preferencjom i gustom. Firma odpowiada na potrzeby klientów i doskonali swoją ofertę, by nieustannie oferować to, co najlepsze i utrzymywać się w czołówce najchętniej wybieranych producentów. Wybierając baterie Emporia, umywalki, wanny czy płytki, wybierasz estetyczny design idący w parze z wysoką jakością i rozsądną ceną.

Czym charakteryzują nablatowe umywalki Emporia?

W ofercie umywalek Emporia każdy znajdzie coś dla siebie. Producent zadbał o to, by zarówno forma, jak i kolorystyka odpowiadały różnym potrzebom i preferencjom. Sporą część asortymentu stanowią umywalki nablatowe, które – jak wskazuje nazwa – są przeznaczone do montażu na łazienkowym blacie – wiszącym lub zamontowanym na szafce. Znakomicie pasują do mniejszych i większych łazienek w rozmaitych stylach. Umywalki Emporia mają różne kształty, rozmiary i kolory i będą fantastycznie współgrać zarówno z nowoczesnymi płytkami i bateriami, jak i aranżacjami klasycznymi.

Do niekwestionowanych zalet umywalek tego typu zaliczamy:

  • rozmiary, które pozwalają na wkomponowanie umywalki zarówno do większych, jak i mniejszych łazienek;
  • uniwersalność stylistyczną – modele pasują do aranżacji w rozmaitych stylach;
  • estetyczny, harmonijny wygląd – efektowna umywalka zestawiona z pasującą szafką tworzy spójny mebel;
  • ochronę mebli przed bezpośrednim kontaktem z wodą;
  • atrakcyjny, modny efekt – nawet klasyczne modele wyglądają nietuzinkowo i zawsze współtworzą efektowne aranżacje.

Jeśli zatem chcesz urządzić swoją łazienkę funkcjonalnie i praktycznie, w jej wyposażeniu uwzględnij umywalkę nablatową. Szeroki wybór armatury i ceramiki producenta Emporia znajdziesz tutaj: https://www.banyo.pl/pl/producers/emporia-1432725058.html.

obraz
Umywalka nablatowa Emporia

Umywalki Emporia – krótki przegląd modeli w różnych stylach

Urządzasz łazienkę inspirowaną stylem industrialnym, glamour a może skandynawskim? W każdej może znaleźć się efektowna nablatowa umywalka Emporia. Producent ma w swojej ofercie modele nowoczesne, z czarnej ceramiki np. okrągły Lori, prostokątny Bari i owalny Rosie. Analogiczne umywalki są także dostępne w klasycznej kolorystycznie odsłonie, w białym odcieniu. Do wyboru są różne warianty z połyskiem i matowe, co zwiększa możliwości aranżacyjne.

Ciekawą propozycją jest np. matowa czarna umywalka Emporia Flora o kształcie półokrągłej misy. Fantastycznie zaprezentuje się w towarzystwie miedzianej baterii w łazience inspirowanej nowoczesną elegancją. Natomiast wykończona z połyskiem biała, obła umywalka Emporia Mili lub Emporia Nori ze złotą baterią z kurkami stylowo dopełnią przepełnione blaskiem wnętrze glamour. Jeśli natomiast zdecydujesz się na chromowany, srebrny kran o prostej formie, a umywalkę zamontujesz na drewnopodobnym blacie szarej szafki w otoczeniu szaro-białych płytek, możesz stworzyć bazę do aranżacji ze skandynawskim sznytem.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama