Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warsaw Film School Game Jam

Warsaw Film School Game Jam

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Przeciętny czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej w branży IT wynosi 36 minut. Warszawska Szkoła Filmowa proponuje udział w imprezie, która potrwa 36 godzin, ale oprócz szansy na pracę w branży, gwarantuje świetną zabawę i doborowe towarzystwo. Pierwsza edycja Warsaw Film School Game Jam wystartuje w piątek (2 września) i potrwa do niedzieli. Przez trzy dni poznacie wszystkie czołowe nazwiska ze środowiska twórców gier wideo. Nasz Game Jam nie przewiduje sztywnych wykładów i prelekcji dla amatorów. Zapraszamy na imprezę, która szturmem wkradnie się na level hard.

Dlaczego?

Jeżeli myślicie, że chodzi tu wartościowe nagrody rzeczowe - punkt dla Was! Ale jesteśmy pewni, że w pamięci pozostanie nasz chill room, gdzie zagracie w piłkarzyki, ping ponga lub zrobicie testy gadżetom do produkcji gier. Dobrze zapowiada się pokój relaksu, w którym zregenerujecie siły oraz kuchenka babuni, gdzie lodówka nie będzie pusta, nawet do połowy. Co jeszcze? Dla każdego starter pack z dużą dawką kofeiny, tauryny, dżemu i bawełny. To ostatnie będzie składem koszulek z logo imprezy. Każdy wróci do domu wraz z dyplomem, aby wytłumaczyć mamie, gdzie spędził weekend.

Rejestracja

Instalacja ekip, czyli rejestracja uczestników, trwa do 29 sierpnia. Event odbędzie się w klimatycznym budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej [ul. Generała Zajączka 7, 01-518 Warszawa]. To właśnie tam na korytarzach zainstalujemy ponad 200 przedłużaczy do komputerów, które przywieziecie ze sobą. Regulamin naszego konkursu przewiduje, że jedną grę możecie tworzyć w maksymalnie pięcioosobowych ekipach. Oczywiście można robić to samemu, ale po co? Swój udział zgłoście na adres mailowy: [email protected]

Plan wydarzenia

Po trzech dniach zabawy i pracy zmęczenie może być tak duże, że ucieklibyśmy z afterparty, dlatego zapraszamy na obowiązkowy before. Spotykamy się w piątek, 2 września o godzinie 19:00. Losowanie tematów i początek zmagań o 22:00. Po 36 godzinach zatrzymamy czas. Będzie niedziela, 4 września. O godzinie 10:00 kilku uczestników stwierdzi, że ich gra jest słaba. A kto wygra? Tego dowiemy się o 17:00. Decyzję podejmą między innymi Maciej Szcześnik i Marek Ziemak. Zapraszamy!
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!