Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czym są kotłownie kontenerowe? Czy to jedynie rozwiązanie tymczasowe?

Czym są kotłownie kontenerowe? Czy to jedynie rozwiązanie tymczasowe?
Kotły kontenerowe to znane od wielu lat urządzenia służące do wytwarzania ciepła lub pary wodnej. Najczęściej montowane w kontenerach, hermetycznie zamkniętych z pełną automatyką oraz regulacją mocy i wydajności. Na rynku od wielu lat popularne są kotły wypożyczane na pewien czas. Są stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Czym są tak naprawdę kotłownie kontenerowe i czy takie rozwiązanie tymczasowe może wesprzeć firmę? Sprawdźmy to!

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Czym są kotły kontenerowe?

Kotłownie kontenerowe są urządzeniami, które służą do produkcji ciepła lub pary wodnej. Ta z kolei może być przekształcona w prosty sposób na energię elektryczną dzięki zastosowaniu turbiny oraz prądnicy. W ostatnim czasie dość powszechne jest wypożyczanie kotłowni kontenerowych.

Wspomniane kotłownie mobilne, na przestrzeni ostatnich lat, są coraz częściej wybierane. Warto zaznaczyć, że w pakiecie otrzymuje się ciągłą eksploatację oraz bieżącą konserwację. Kotły kontenerowe są urządzeniami najczęściej wykorzystywanymi w sektorze gospodarki przemysłowej, transportowej oraz handlowej.

Powinny być one mobilne, kompaktowe oraz efektywne. Ma to swój wydźwięk w łatwości transportowania i instalowania w dowolnym miejscu, zajmowaniu mniej przestrzeni oraz zapewnieniu wysokiej efektywności i wydajności działania.

Kotły kontenerowe dostępne na rynku

Na rynku można spotkać kilka odmian kotłów kontenerowych. Wiele firm oferuje swoim klientom wynajem kotłowni mobilnych i kontenerowych wraz z niezbędnym osprzętem, aby ułożyć dowolną konfigurację wymaganego urządzenia grzewczego. Kompletne informacje w zakresie zastosowanie oraz budowy kotłowni kontenerowych można wyszukać na stronie internetowej bosch-industrial.pl. Firma proponuje innowacyjne rozwiązania w zakresie wynajmu kotłów kontenerowych wg bardzo doprecyzowanych warunkach odbioru.

Wynajem kotłów mobilnych to atrakcyjne rozwiązanie, jednak tylko wtedy, gdy można liczyć na dobre warunki gwarancji oraz serwisu, jak w BOSCH. Takie rozwiązanie zapewni każdemu najemcy spokój nawet w najbardziej trudnych warunkach eksploatacji kotła mobilnego. Wszystkie proponowane kotłownie są oferowane od lidera branży kotlarskiej LOOS, niedawno przejętej przez wielki koncern i znanej w całym przemysłowym świecie jako niezawodny partner w produkcji energii cieplnej. Firma posiada w ofercie komplet rozwiązań kotłowni kontenerowych pozwalających dobrać odpowiedni piec parowy wg skonkretyzowanego pod klienta wydatku pary.

Czy warto zainwestować w kocioł kontenerowy?

Każdy kocioł kontenerowy przystosowany jest do mobilnego transportu dzięki odpowiedniej, zwartej i bezpiecznej obudowie. W przypadku koniecznego remontu czy modernizacji urządzenia grzewczego dostarczane przez wspomnianego producenta kotłownie gwarantują zachowanie ciągłości produkcji. Każde zapytanie ofertowe jest indywidualnie rozpatrywane, a następnie omawiane z klientem, by w pełni poznać jego oczekiwania.

Propozycja od jednego z największych przedsiębiorstw w tym segmencie rynku, to zapewnienie wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń, które gwarantują stały dostęp do energii. Firma oferuje kotłownie mobilne, które doskonale sprawdzą się w różnorodnych gałęziach przemysłu. Dzięki kontenerowej zabudowie istnieje możliwość ekspresowego dostarczenia kotła o szerokim zakresie parametrów pracy. Bez względu na wybrany model, urządzenie jest bezpieczne oraz łatwe w obsłudze.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!