Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Odkryj świat prawa: studia prawnicze na wysokim poziomie w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie

Odkryj świat prawa: studia prawnicze na wysokim poziomie w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie
Widzisz swoją przyszłość w branży prawniczej – chcesz zostać radcą prawnym, adwokatem lub prokuratorem? Pierwszym krokiem są studia. Jeżeli szukasz szkoły, która dobrze przygotuje Cię do aplikacji, wybierz Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Warszawie. Dowiedz się, dlaczego to najlepszy wybór.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Teoria połączona z praktyką już od pierwszego roku studiów

Aby stosować prawo w praktyce, trzeba znać teorię. Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie wyróżnia się tym, że jej studenci już od pierwszych lat nauki mają możliwość sprawdzania nabywanych umiejętności. W jaki sposób? Dobrym przykładem jest rozwiązywanie kazusów podczas zajęć. Z perspektywy studentów to świetna okazja, aby z jednej strony zobaczyć wyniki swojej pracy (co działa motywująco), a z drugiej utrwalić zdobytą wiedzę.

Studia prawo Warszawa oferują też wiele okazji do rozwijania zdolności oratorskich. W przypadku zawodów prawniczych są one kluczowe. Jeżeli zdecydujesz się na studia w EWSPA, to:

  • zyskasz możliwość uczestnictwa w różnych warsztatach prawniczych – zgodnie z własnymi zainteresowaniami;
  • skorzystasz z zajęć tutorskich – dzięki nim zaplanujesz również karierę naukową, jeżeli to Twój cel;
  • będziesz uczestniczyć w różnych konferencjach branżowych i debatach – pozwalają one zdobyć kontakty zawodowe.

obraz

EWSPA – zajęcia prowadzone przez praktyków, a nie teoretyków

Jeżeli się uczyć, to od najlepszych – uważasz, że ta zasada ma głęboki sens? W Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie kadra naukowo-dydaktyczna jest wspierana przez praktyków. Co to oznacza dla Ciebie – jako potencjalnego studenta? Wiedzę będziesz czerpać od osób, które mają do czynienia z prawem na co dzień. W konsekwencji podczas wykładów czy zajęć możesz spotkać się z ciekawymi case studies. To najlepszy sposób, aby przekonać się, jak w praktyce działają poszczególne przepisy.

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie nieprzypadkowo kładzie duży nacisk na doświadczenie kadry – dzięki temu studenci już od pierwszego dnia studiów są przygotowywani do pracy w zawodzie. Od dawna masz sprecyzowaną wizję swojej kariery i wiesz, którą gałęzią prawa chcesz się zajmować? Po ukończeniu modułów obowiązkowych każdy student może wybrać przedmioty fakultatywne i rozwijać swoje zainteresowania.

obraz

Studia stacjonarne, niestacjonarne lub indywidualny tok studiów

Niektórzy studenci chcą połączyć studiowanie z pracą, inni z kolei w pełni skoncentrować się na pogłębianiu wiedzy. Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie proponuje studia w różnych trybach – dostępne są:

  • studia stacjonarne – wykłady i zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w Warszawie (na terenie Uczelni);
  • studia niestacjonarne – studenci i wykładowcy spotykają się na Uczelni w wybrane weekendy;
  • studia niestacjonarne online – wykłady i webinaria odbywają się zdalnie, z kolei ćwiczenia w wybrane weekendy na Uczelni.

obraz

Szukasz kierunku studiów dla siebie? Rozważasz prawo, ale dopuszczasz też inne możliwości? Bezpieczeństwo wewnętrzne w EWSPA to kolejny kierunek, po którego ukończeniu możesz wykonywać ciekawą i pożyteczną pracę.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!