Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zapraszamy na Future Energy Summit 2024

Zapraszamy na Future Energy Summit 2024
FES to coroczna konferencja poświęcona pionierskim rozwiązaniom w energetyce i przyszłości całego sektora. Tegoroczna edycja przybierze wyjątkową, międzymiastową formę i skupi się na tematach innowacji wodorowych, a także nowościach w gospodarce obiegu zamkniętego.

Organizatorem FES jest Studenckie Koło Naukowe Energetyki SGH. FES 2024 powstaje we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Nova Energia przy AGH w Krakowie. Wierzymy, że dzięki połączeniu naszych sił zapewnimy uczestnikom możliwość wszechstronnego spojrzenia na przyszłość branży energetycznej, obejmującego zarówno perspektywę techniczną, jak i gospodarczo-ekonomiczną. Co więcej, w tym roku, oprócz paneli, prelekcji czy debat, w planach mamy również wizytę w Elektrociepłowni PGE w Krakowie oraz siedzibie PSE pod Warszawą.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Program wydarzenia Future Energy Summit 202413 marca - Dzień Promocyjny na Auli Spadochronowej SGH w godzinach 9:00-15:00
18 marca - Dzień I - Dzień prelekcji organizowany przez SKN Nova Energia w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
19 marca - Dzień II - Dzień wizyty w Elektrociepłowni PGE w Krakowie
20 marca - Dzień III - Przerwa w konferencji - czas na przejazd uczestników
21 marca - Dzień IV - Dzień prelekcji organizowany przez SKN Energetyki na terenie SGH (szczegółowy program tego dnia znajdziesz na stronie wydarzenia)
22 marca - Dzień V - Dzień wizyty siedzibie PSE pod Warszawą

Studenckie Koło Naukowe Energetyki SGH jest organizacją powstałą w 2011 r., zrzeszającą osoby, których zainteresowania związane są z szeroko pojętym sektorem energetycznym. Należymy do najbardziej zróżnicowanego koła na SGH, jako że w naszych szeregach znajdują się nie tylko studenci SGH, ale również PW, SGGW, UW, a także innych warszawskich uczelni, co sprawia, że tworzymy bardzo urozmaiconą grupę ludzi, połączonych zamiłowaniem do energetyki! Priorytetowym celem organizacji jest szerzenie wiedzy oraz wzmacnianie zainteresowania zagadnieniami związanymi z energetyką wśród społeczności. W ramach realizacji celu tworzymy projekty, podczas których sami lub z pomocą specjalistów z branży przybliżamy problemy energetyki w formie dostosowanej do potrzeb odbiorców. Poruszamy aspekty techniczne, ekonomiczne, prawne, środowiskowe oraz społeczne związane z sektorem.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!