Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zapraszamy na Maraton Firm Konsultingowych 2024

Zapraszamy na Maraton Firm Konsultingowych 2024
Maraton Firm Konsultingowych to coroczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu działające przy Szkole Głównej Handlowej. Inicjatywa przyciąga zainteresowanie licznego grona studentów w różnym wieku, umożliwiając im bliższe zapoznanie się z charakterystyką pracy oraz potencjalnymi ścieżkami zatrudnienia w czołowych firmach konsultingowych i doradczych działających w Polsce. W tym roku, już po raz 27. członkowie zespołu projektowego zapraszają studentów do zgłębienia tajników konsultingu, poprzez udział w największych targach w Polsce i towarzyszących im modułach. Dzięki ich zaangażowaniu, każdego roku wielu młodych ludzi znajduje inspirację do wyboru ścieżki zawodowej związanej z konsultingiem oraz pokrewnymi obszarami.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
Głównym punktem wydarzenia jest Wioska Targowa, która zmienia Aulę Spadochronową Szkoły Głównej Handlowej w prawdziwe miasteczko konsultingowe! Znajdziemy tam liczne stanowiska największych i najbardziej renomowanych firm branżowych, takich jak EY, Mastercard, PwC, KPMG oraz wiele innych! Co istotne, każdy student odwiedzający wioskę ma wyjątkową okazję do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami tych kluczowych firm konsultingowych. To doskonała okazja, aby zadać nurtujące pytania, znaleźć idealne miejsce do odbycia praktyk czy skorzystać z cennego “networkingu” - czyli nawiązywania wartościowych kontaktów.

Wioska Targowa stanowi zaledwie fragment bogatej oferty MFK. Program projektu obejmuje trzy moduły, zapewniające studentom praktyczną wiedzę. Pierwszym z nich jest Speed Dating, czyli krótkie rozmowy z przedstawicielami firm partnerskich, podczas których można zasięgnąć profesjonalnej porady czy omówić swoje własne CV. Następnym panelem są Mock Interviews, czyli symulacje rozmów kwalifikacyjnych, prowadzone przez doświadczonych pracowników firm. To doskonała okazja, do przećwiczenia odpowiedzi na często zadawane pytania i obycia się ze stresem związanym z rozmową kwalifikacyjną. Trzeci i ostatni moduł to słynne Case Studies - studia przypadków, podczas których uczestnicy mierzą się z rzeczywistymi problemami spotykanymi w firmach na co dzień. W efekcie opracowują skuteczne rozwiązania i strategie o praktycznym zastosowaniu w świecie biznesu.

W ubiegłym roku zespół projektowy nawiązał owocną współpracę z dwunastoma wiodącymi firmami konsultingowymi, i w tegorocznej edycji nie zamierza zwalniać tempa. Członkom zespołu Maratonu Firm Konsultingowych zależy na dynamicznym rozwoju projektu oraz zyskaniu uznania w polskim świecie biznesu. Wyjątkowy charakter XXVII edycji tego wydarzenia podkreśla motyw przewodni - Aleja Gwiazd. Już 7 marca zespół Maratonu Firm Konsultingowych rozświetli bramy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prezentując topowe firmy konsultingowe jak prawdziwe gwiazdy Hollywood. To wydarzenie z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia u uczestników.

Organizując Maraton Firm Konsultingowych, członkowie zespołu projektowego dążą do utrzymania renomy jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń wśród studenckiej społeczności w Polsce. Zespół MFK zaangażowany jest w dostarczanie realnej wartości w rozwoju młodych osób oraz wspieranie ich w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ścieżki zawodowej.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz rejestracja na wyżej wymienione moduły dostępne są na naszej stronie internetowej >> link
Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie, gdzie można lepiej zapoznać się z naszym projektem oraz poczuć atmosferę tegorocznej edycji Alei Gwiazd! Dołącz do nas i pozwól nam rozświetlić ścieżkę twojej kariery!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter