Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?
Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science?

Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science. Stale rosnące zainteresowanie napędza nas do działania. Staramy się rozwijać wydarzenie najlepiej jak umiemy. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 04 - 06 marca 2024r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu CZIiT Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk. Są to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń.

Zdajemy sobie sprawę, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy. Mamy nadzieję, że nasze targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.
Szczegóły na stronie wydarzenia: link

Nasze Targi Pracy są właśnie dla Ciebie!
DO ZOBACZENIA W MARCU!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👋 Przybij piątkę