Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Bezpieczna Warszawianka 2016 - kurs samoobrony dla kobiet

Bezpieczna Warszawianka 2016 - kurs samoobrony dla kobiet

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Stołeczna straż miejska zaprasza do udziału w kolejnej edycji kursu samoobrony „Bezpieczna Warszawianka", który rusza już 17 września.

Zajęcia odbywać się będą w soboty o godz. 10:00 i 12:00 oraz w niedziele o godz. 10.00 i 12:00. Panie zostaną podzielone na grupy, każda po 20 osób. Miejsce zajęć: sala sportowa przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli (siedziba IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy). Pierwsze zajęcia ruszą już 17 września, ostatnie odbędą się 4 grudnia. Ogółem panie wezmą udział w 10 spotkaniach, z wyłączeniem 29 i 30 października oraz 12 i 13 listopada. W tej edycji na panie czeka 80 wolnych miejsc.

Podczas kursu „Bezpieczna Warszawianka" instruktorzy nauczą, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Strażnicy prowadzący zajęcia przekażą kursantkom podstawy wiktymologii i pomogą ukształtować podstawowe nawyki obronne.

Te zajęcia to nie tylko fizyczne ćwiczenia, ale również rozmowy na temat bezpieczeństwa oraz analiza konkretnych sytuacji, które mogą wydarzyć się na ulicy.

Zapraszamy wyłącznie te panie, które nie brały jeszcze udziału w poprzednich edycjach „Bezpiecznej warszawianki".
Zapisy na jesienną edycję „Bezpiecznej Warszawianki" będą przyjmowane w poniedziałek 5 września oraz we wtorek 6 września w godzinach 8:00 – 14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 13.

Przypominamy, że udział w kursie jest bezpłatny, a uczestniczki muszą być pełnoletnie.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę