Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zwolnieni z Teorii | Projekt Cosmic Dishes

Zwolnieni z Teorii | Projekt Cosmic Dishes

reklama
waw4free zostało partnerem medialnym grupy projektowej Cosmic Dishes, w której skład wchodzą pierwszoklasiści Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Skierniewicach: Agnieszka Radek - liderka projektu, Wojciech Patura, Piotr Zagawa oraz Szymon Kowalczyk.

Licealiści zorganizowali kampanię społeczną w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, której celem jest promowanie diety planetarnej oraz strategii zero waste. Inicjatywa ma także na celu edukację społeczeństwa na temat zrównoważonego żywienia, które korzystnie wpływa zarówno na zdrowie ludzi, jak i na zdrowie planety.

W ramach projektu opublikowano w social mediach autorskie przepisy oraz instrukcje ich wykonanie w postaci filmików. Stworzono również stronę internetową cosmicdishes.pl i profil na Instagramie (polecamy sprawdzić oba linki :)).
Ponadto młodzież, gdy skończy swój projekt, stanie się finalistami olimpiady Zwolnieni z Teorii, dzięki której zaangażowane osoby otrzymają międzynarodowe certyfikaty z zarządzania oraz marketingu.

Uważamy, że projekt Cosmic Dishes odniósł ogromny sukces. Cieszymy się, że młodzi ludzie chcą zachęcać innych do ekologicznych, zdrowych produktów oraz do korzystania ze strategii zero waste, co pozytywnie wpływa na środowisko. 😊

obraz

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧