Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Brygada Porządkowa – projekt dla młodych ekoinfluencerów_ek!

Brygada Porządkowa – projekt dla młodych ekoinfluencerów_ek!
Szukasz wartościowych projektów, w które może zaangażować się Twoje dziecko? Chcesz, by świadomie korzystało z social mediów? Zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, by jego zainteresowanie mediami społecznościowymi było bezpieczne i zaprocentowało w przyszłości? Obserwujesz jego aktywność na Tik-Toku i zastanawiasz się nad tym, jak przekuć te umiejętności w coś pozytywnego? Chcesz zaangażować je w działania na rzecz środowiska naturalnego? A może Twoje dziecko ma duszę społecznika? Lubi wolontariat i działanie na rzecz społeczeństwa? Fundacja Zwalcz Nudę szuka właśnie takich dzieciaków, aktywnych i zaangażowanych! Zapraszamy Twoje dziecko do Brygady Porządkowej! Przedłużyliśmy rekrutację do końca maja. Projekt będzie trwał od września do czerwca, jego organizatorem jest Fundacja Zwalcz Nudę̨, znana w Warszawie z tworzenia wydarzeń rodzinnych oraz gier miejskich.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama
To ostatni miesiąc na dołączenie do zespołu!

Jakie są warunki przystąpienia do projektu?
Jeśli Twoje dziecko ma 13-17 lat, może zgłosić się do udziału w projekcie.
Aby to zrobić, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej: www.zwalcznude.pl/brygada-porzadkowa. Ze zgłoszeń Fundacja wybierze 40 uczestniczek i uczestników. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki stworzą grupę ekoinfluencerów i ekoinfluencerek, czyli Brygadę Porządkową.

Jak będzie przebiegał projekt?
Twoje dziecko weźmie udział w profesjonalnych szkoleniach – przeprowadzanych w przystępnej formie – z zakresu ochrony środowiska i klimatu, mediów społecznościowych oraz bezpieczeństwa w Internecie. Stanie się częścią zespołu brygady i dołączy do jej spotkań integracyjnych. Opiekunowie projektu przygotują także wycieczki do miejsc związanych z ekologią, mediami społecznościowymi i działalnością obywatelską. Młody influencer będzie mógł także tworzyć wyzwania ekologiczne i dokumentować je w swoich mediach społecznościowych.

Za pośrednictwem jakich mediów Twoje dziecko zmieni świat na lepszy?
W Brygadzie Porządkowej każdy z uczestników i każda z uczestniczek będzie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych (do wyboru: Facebook Instagram, TikTok czy YouTube), na którym będzie informować o projekcie oraz podejmować ekowyzwania.

Ekowyzwania, czyli…?
Zadania związane z szeroko pojętą ekologią, ochroną klimatu czy działalnością obywatelską, np. prawidłowa segregacja śmieci, dbanie o czystość lasów, promowanie korzystania z transportu publicznego, zmniejszanie konsumpcji
czy ograniczanie spożycia mięsa.

Czego dowie się Twoje dziecko?
Uczestnicy dowiedzą się o zależnościach środowiskowych, bioróżnorodności, granicach planetarnych i zostaną wyposażeni w wiedzę, która pomoże im w przyszłości podejmować mądre, prośrodowiskowe decyzje. Celem projektu jest nie tylko zwiększenie świadomości ekologicznej, ale także zachęcenie innych do podejmowania podobnych działań.

Więcej informacji na temat projektu na stronie www.zwalcznude.pl/brygada-porzadkowa. Organizatorem projektu jest Fundacja Zwalcz Nudę. Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Zwalcz Nudę.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️