Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czy warto wybrać materac dwustronny?

Czy warto wybrać materac dwustronny?

reklama
Wielu osobom wybór idealnego materaca do spania sprawia sporą trudność. Często nie umiemy zdecydować się na jeden konkretny model, ponieważ nie mamy pewności czy dany stopień twardości zapewni nam komfortowy sen przez cały rok. W takim wypadku warto rozważyć zakup materaca dwustronnego. Jakie są jego zalety?

Materace dwustronne to dobra opcja dla osób niezdecydowanych. Każda ze stron ma inny stopień twardości, dzięki czemu użytkownik może dowolnie dopasowywać twardość podłoża do swoich aktualnych potrzeb. Tani dobry materac 140x200 w wersji dwustronnej możesz zamówić w Sweetsen.pl. Kiedy warto rozważyć tę opcję?

Materace dwustronne budowaW ofercie marki Sweetsen.pl znajdziesz dwustronne materace piankowe, sprężynowe i lateksowe. Są to materace, które użytkownik może co jakiś czas obrócić na drugą stronę, aby uzyskać odmiennie odczucia w trakcie snu i wydłużyć żywotność podłoża. Materace dwustronne z każdej strony mogą być wykończone różnym materiałem. Tego rodzaju modele zwykle składają się z kilku warstw, przez co są wyższe i zapewniają wyjątkowy komfort snu.

Przed zakupem warto sprawdzić, jaki stopień twardości ma każda ze stron materaca. W materacach dwustronnych najczęściej jedna strona jest tylko nieznacznie twardsza od drugiej. Popularne połączenia to stopień twardości H2 z H3 lub stopień twardości H3 z H4. Strony materaca możesz dowolnie zmieniać, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. Twarde podłoże będzie doskonałym wyborem na lato, gdy jesteś bardziej aktywny, a miękkie sprawdzi się w zimie, gdy ważniejszy jest komfort termiczny i więcej czasu poświęcasz na sen. Ponadto wyższy stopień twardości gwarantuje optymalne podparcie kręgosłupa i umożliwia rozluźnienie całego ciała w wyjątkowo ciepłe dni.

Zalety materacy dwustronnychPrawidłowo dobrany materac powinien dobrze służyć użytkownikowi przez wiele lat. W tym czasie Twoje preferencje co do twardości materaca mogą się zmienić. Wybierając model dwustronny, nie musisz się obawiać, że w pewnym momencie materac przestanie spełniać Twoje oczekiwania. W takim wypadku wystarczy, że obrócisz go na drugą stronę, aby móc dalej cieszyć się spokojnym i zdrowym snem.

Materac dwustronny od renomowanego producenta jest łatwiejszy do utrzymania w czystości i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w czasie snu. Warto go wybrać, jeśli kupujesz taki produkt po raz pierwszy i nie wiesz jeszcze, jaki stopień twardości najbardziej Ci odpowiada. Dwustronne materace 120x200 cm w Sweesen.pl wyróżniają się wysoką jakością wykonania i korzystną ceną. W efekcie bez problemu znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb, który zagwarantuje Ci wyjątkowo przyjemne odczucia w trakcie snu.

Materace dwustronne to także dobry wybór dla par. Jeśli nie możecie dojść do porozumienia w kwestii stopnia twardości materaca, model dwustronny będzie dla Was idealnym kompromisem. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w pokoju gościnnym, apartamencie, hotelu lub pensjonacie, czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest elastyczność proponowanych rozwiązań.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧