Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Denley: tank top is on top – zobacz, jak stworzyć wygodne aranżacje z męskim bezrękawnikiem

Denley: tank top is on top – zobacz, jak stworzyć wygodne aranżacje z męskim bezrękawnikiem
Nie popełnimy chyba faux-pas, pisząc, że męski tank top odnajdzie się zawsze i wszędzie. Podczas ciepłych dni triumfuje na ulicach i na plażach. Kiedy robi się chłodniej, zagląda do siłowni. A czasem nawet, chociaż jeszcze trochę nieśmiało, wygląda spod marynarki. Uniwersalność to nie jedyna jego zaleta. Poznaj pozostałe i dowiedz się, jak go stylizować.

[Dalsza część artykułu poniżej ⬇️]
reklama

Tank top – ze świata sportu na wybiegi mody

Początki tank topu sięgają XIX wieku. To właśnie wtedy pojawił się na ringach, aby zapewnić siłaczom maksymalny komfort i swobodę ruchów. Następnie sięgnęli po niego lekkoatleci. I jak to zwykle w modzie bywa, męska koszulka bez rękawów ze świata sportu przeniknęła do codziennych stylizacji. Co więcej, świetnie się w nich odnalazła. Lansowana w latach 70. ubiegłego stulecia przez Marlona Brando, zapoczątkowała kult zadbanego męskiego ciała.

Dlaczego warto sięgnąć po tank top męski?

Oczywiście komfort to największy atut tank topów. Jeśli dodać do tego fakt, że jest jednym z tych elementów garderoby, które doskonale modelują optycznie sylwetkę, można stwierdzić, że jest niemal idealnym rozwiązaniem. A to nie koniec jego zalet. Bo przecież na plus świadczy też różnorodność tank topów. Poza jednolitymi modelami bez trudu znajdziesz też warianty zdobione printem – znajdziesz je pod adresem https://www.denley.pl/. A wśród nich propozycje, które po prostu wyrażą Twój temperament i dystans do świata.

obraz
Męski tank top z nadrukiem czaszki

Tank top w sportowej albo miejskiej odsłonie

Z czym nosić męski tank top? Zacznijmy od powrotu do jego sportowych korzeni. Bo przecież jeśli jesteś aktywny, koszulka bez rękawów pozwoli w pełnej okazałości zaprezentować efekty Twojej ciężkiej pracy podczas treningów. A dodatkowo stanie się wymarzonym ubraniem na siłownię, jogging czy rowerowy maraton. Tank top możesz śmiało zestawić z szortami, legginsami albo po prostu z ulubionymi spodniami dresowymi. Kiedy zrobi się chłodno, narzucisz na niego rozpinaną bluzę. Prawda, że proste?

Bez względu na to, że za sukcesem tank topów męskich stoi sport, nie można zapomnieć, że koszulka bez rękawów męska znakomicie wpisuje się w modę streetwearową. A skoro o niej mowa, wiesz już, że do odpowiedzi zostaną wywołane jeansy. Mogą to być klasyczne modele o prostych nogawkach. My jednak polecamy wypróbować joggery albo bojówki, które w zestawieniu z tank topem pozwalają wykreować naprawdę ultra męski look.

obraz
Męski tank top w letniej stylizacji

Z pazurem a może elegancko? Tank top stylizacjach grunge, rock i urban chic

Lubisz grunge’owe trendy? Tank top poleca się do Twoich stylizacji. Szczególnie dobrze dogada się z postrzępionymi i popękanymi denimami. A jeśli do tego wszystkiego dorzucisz czarną ramoneskę, co tu dużo mówić: zanurzysz się w świecie mocnych brzmień. Pamiętaj jednak, że w rockowym outficie najlepiej sprawdzi się koszulka bez rękawów w czarnym albo białym kolorze. Grunge oddaje natomiast pierwszeństwo barwom ziemi, wśród których szarość i khaki to zdecydowani faworyci.

My tu przyglądamy się swobodnym stylizacjom, a tymczasem tank top w ciemnych kolorach czeka na to, aby przedstawić go także w świetle urban chic. Brzmi ciekawie? I to bardzo! Spróbuj połączyć go z jasnymi spodniami z materiału – najlepiej z bawełny. Na ramiona narzuć marynarkę w tym samym kolorze, co spodnie. Przejrzyj się w lustrze i powiedz „tak” swojej stylizacji, bo jest awangardowa, oryginalna i jak magnes przyciąga wzrok.

Mogłoby się wydawać, że w klasycznej koszulce bez rękawów nie ma nic interesującego. Tymczasem w męskim tank topie drzemie naprawdę ogromny stylizacyjny potencjał. Dlatego nie wahaj się otworzyć przed nim drzwi swojej szafy. Nic nie stracisz, a możesz na tym naprawdę sporo zyskać.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę