Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Sąsiedzi - Warsztaty Teatralne dla dzieci i młodzieży

Sąsiedzi - Warsztaty Teatralne dla dzieci i młodzieży

reklama
WARSZTATY TEATRALNE - SĄSIEDZI dla dzieci i młodzieży (10-14 lat) połączone są z poznawaniem lokalnych historii i rozmowami z mieszkańcami warszawskiej Pragi Północ.

Na warsztatach uczestnicy rozwiną swoją kreatywność oraz otworzą się na najbliższe otoczenie. Zapoznają się z metodami pracy Teatru ze Społecznością, która jest interaktywną formą działań, podczas których uczestnicy będą zbierać wśród sąsiadów materiały niezbędne do stworzenia spektaklu.
Uczestnicy na bazie przeprowadzonych wywiadów, zrobionych fotografii i zebranych opowieści z najbliższego otoczenia będą tworzyć spektakl teatralny. Głównymi bohaterami staną się mieszkańcy warszawskiej Pragi, a uczestnicy warsztatów zostaną nie tylko aktorami, ale również autorami spektaklu.
Premiera spektaklu odbędzie się pod koniec roku 2016 w Teatrze Ochoty.

Zajęcia poprowadzą Monika i Jacek - uczestnicy kursu Instruktorów Teatralnych w Teatrze Ochoty oraz absolwenci kursów Szkoły Trenerów Dramy - Drama Way.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

Pierwsze spotkanie 10 PAŹDZIERNIKA, godz. 16:00 - 18:00, w Praskiej Światotece, ul. Szwedzka 6/82. Warsztaty będą trwać do końca listopada.

INFORMACJE I ZAPISY: warsztaty.sasiedzi@gmail.com
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama