Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

II edycja warsztatów dla dzieci "Mały odkrywca i kraina bajek"

II edycja warsztatów dla dzieci "Mały odkrywca i kraina bajek"

reklama
Zapraszamy dzieci z klas 1-3 na bezpłatne warsztaty „Mały odkrywca i kraina bajek”, czyli jak może spożytkować swoją twórczą energię każdy mały człowiek, zorganizowane przez Fundację na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego, a dofinansowane przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

Podczas czterech 1,5 godzinnych warsztatów uczestnicy będą mieli szansę zdobycia praktycznej wiedzy o mechanizmach działania prostych doświadczeń z zakresu chemii, jak również prostych zagadnień matematycznych. Celem warsztatów będzie opisanie najciekawszych zjawisk z jakimi spotykają się na co dzień. Zajęcia będą przeplatane słowem i zabawami ruchowymi, połączone z opowiadaniem bajek. W wyniku wspólnej pracy dzieci zdobędą również umiejętności przedstawienia poznanego eksperymentu, czyli umiejętności związanych ze sztuką wystąpień publicznych.

Druga edycja warsztatów już 26 kwietnia 2017 roku na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Informacje o rekrutacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na tej stronie (kliknij).

Liczba miejsc - tylko 12!
Zgłoszenia przyjmowane są do 18 marca 2017 roku. Zapraszamy!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama