Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Warszawa Jest Fit 2017

Warszawa Jest Fit 2017

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Warszawa Jest Fit - to cykl darmowych zajęć ogólnorozwojowych z instruktorem na siłowniach plenerowych. Program darmowych treningów jest realizowany w trzech dzielnicach Warszawy: Bemowo, Targówek oraz Wola. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu na każdym obiekcie i trwają 60 minut. Rozpoczynają się o godzinie 19:30 a kończą o godzinie 20:30.

Na terenie dzielnicy Bemowo zajęcia są prowadzone w poniedziałki na siłowni plenerowej w pobliżu Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Bemowo. Na Targówku treningi odbywają się we wtorki na terenie boiska „Orlik” przy ul. Remiszewskiej 40. Natomiast na Woli zajęcia prowadzone są w niedziele na siłowni plenerowej znajdującej się w Parku Moczydło (róg ulic Deotymy i Górczewskiej)

Projekt rozpoczął się 17 kwietnia a zakończy się 30 września. Ma on na celu zachęcić mieszkańców stolicy do korzystania z miejskich siłowni plenerowych i do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dzięki tej inicjatywie można za darmo odbyć trening pod czujnym okiem profesjonalisty, który udzieli wskazówek jak efektywnie korzystać ze sprzętu dostępnego na siłowniach plenerowych.

Na uczestnictwo w zajęciach prowadzone są zapisy ze względu na ograniczoną liczbę osób w grupie. Na treningi można zapisać się drogą telefoniczną: 721-144-144 oraz mailową: [email protected]

Na zakończenie cyklu darmowych zajęć na siłowniach plenerowych uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci medali oraz koszulek z nadrukiem.

źródło informacji
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę