Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Darmowa biblioteka NVC, Rodzicielstwo Bliskości, Edukacja Domowa

Darmowa biblioteka NVC, Rodzicielstwo Bliskości, Edukacja Domowa

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Rusza darmowa biblioteka dla rodziców i nie tylko. Będzie można wypożyczyć książki o tematyce głównie NVC (Porozumienie Bez Przemocy), Rodzicielstwa Bliskości oraz Edukacji Domowej.

Punktem odbioru/zwrotu jest sklep Podaj Dalej w C.H Land przy stacji metra Służew.

Każdy, kto chciałby dołączyć się do tworzenia projektu jest mile widziany :) Można poszerzyć zasoby biblioteki o książki, które nie są Wam już potrzebne lub wstawić jakiekolwiek zbędne rzeczy do komisu a zysk ze sprzedaży przekazać na zakup książek do biblioteki. Jeśli ktoś ma książki zgodne z tematyką i wolałby je odsprzedać niż podarować, proszony jest o kontakt przez ten fanpage.

Na chwilę obecną dostępne tytuły to: Jasper Juul: "Agresja - nowe tabu", "Być mężem i ojcem", Agnieszka Stein "Potrzebna cała wioska", Searsowie "Rodzicielstwo Bliskości", Justine Mol "Żyrafa i szakal w nas", Hal Edwards "Wychowanie bez krzyku", Alfie Kohn "Wychowanie bez nagród i kar", Andre Stern "I nigdy nie chodziłem do szkoły", Justine Mol "Dorastanie w Zaufaniu", dr Stuart Shanker "Self-reg", Siegel Daniel "Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko"
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę