Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jesienna edycja Bezpiecznej Warszawianki

Jesienna edycja Bezpiecznej Warszawianki

reklama
Już kilka tysięcy mieszkanek Warszawy wzięło udział w organizowanych przez Straż Miejską zajęciach „Bezpieczna Warszawianka”. Wkrótce rozpoczną się zapisy na kolejną edycję.

Zajęcia prowadzone są przez fachowców - trenerów sztuk walki, którzy są jednocześnie funkcjonariuszami straży miejskiej zatrudnionymi w Referacie Szkolenia. Podczas kursu uczestniczki nie tylko dowiedzą się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, ale także jak stawić im czoła, gdy się już wydarzą: w jaki sposób i czym się bronić. Do tego szkolenie z pierwszej pomocy, przeprowadzone przez ratowników medycznych – wszystko to bezpłatnie!

Kurs będzie odbywał się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Każdego dnia zajęcia będą prowadzone w jednej grupie, początek zajęć o godzinie 19.00. Rozpoczęcie kursu w dniach 2, 3, 4 i 5 października 2017, zakończenie – na początku grudnia.

Zapisy telefoniczne w dniu 21 września 2017r. od godziny 8.00 do wyczerpania miejsc – w każdej z czterech grup może uczestniczyć 20 pełnoletnich kobiet.

Ponadto planujemy rozpoczęcie edycji w soboty. Zapisy telefoniczne również 21 września od 8.00. Kurs sobotni to dwie grupy, zajęcia będą się odbywać od 7 października przez dziewięć kolejnych tygodni, w godzinach 10.00 i 12.00.
Wszystkie zajęcia będą prowadzone w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Sołtyka 8/10.

Zapisy będą przyjmowane pod numerem telefonu (22) 855-33-13.

Zapraszamy!

Źródło informacji: Straż Miejska Warszawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama