Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Bezpieczeństwo jest w modzie - bezpłatne opaski z odblaskiem od iSpot Apple Premium Reseller

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Krótkie zimowe dni, ciemne kurtki i niedoświetlone przejścia utrudniają widoczność pieszych na drodze. Przyjdź do iSpot Apple Premium Reseller i odbierz bezpłatną opaskę z odblaskiem dla siebie i dziecka!

Od grudnia 2017, we wszystkich 26 salonach iSpot Apple Premium Reseller w Polsce, można odebrać bezpłatną opaskę odblaskową, która zwiększa widoczność pieszych na drodze.

"Widoczność pieszych to niezwykle ważny temat szczególnie, gdy dni są krótsze – mówi Bartłomiej Janiszek, Marketing Manager w iSpot Apple Premium Reseller. Jako marka premium od dawna promujemy odpowiedzialne postawy. Tym bardziej cieszy nas to, że bezpieczeństwo przeniknęło jako trend do branży fashion! Odblaskowe elementy stroju są na topie – coraz więcej naszych klientów uważa je za niezbędne, np. podczas joggingu po mieście.” – dodaje.

Zgodnie z nową ustawą o ruchu drogowym obowiązującą od 31.08.2014 roku piesi, którzy poruszają się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, muszą mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierowcy. Osoby poruszające się po terenie zabudowanym nie mają takiego obowiązku, jednak policja od wielu lat przy pomocy takich akcji jak „Świeć przykładem!” czy „Dzień odblasków” w całej Polsce zachęca do stosowania opasek, smyczy czy kamizelek odblaskowych.

Bezpłatne opaski można odebrać w salonach iSpot w całej Polsce.
Lista salonów w Warszawie znajduje się tutaj.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!