Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zbliża się Wielki Finał i Gala projektu DeBBAty

Zbliża się Wielki Finał i Gala projektu DeBBAty

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Noblista, Prezydent RP, Przewodniczący Rady Europejskiej, Premierzy, Minister Finansów, Prezes NBP, Posłowie…
Co łączy te wszystkie osobistości z licealistami i inicjatywą zapoczątkowaną dwa lata temu? Odpowiedź jest krótka – DeBBaty

„Przez uczniów dla uczniów” – to główne motto projektu.

Studenci z doświadczeniem wychodzą naprzeciw wymaganiom rynku pracy. Młodzież kończąc edukację często nie posiada cech, które są najbardziej doceniane przez współczesnych pracodawców. Właśnie dlatego powstał projekt DeBBaty. Ma on przede wszystkim ułatwić wkroczenie w życie akademickie i zawodowe licealistom z 34 szkół, z ponad 8 miast w Polsce. Miasta te to między innymi Bielsko-Biała - gdzie narodził się projekt, ale również Wrocław, Katowice, Lublin, Radom, Olsztyn, Szczecin - to tutaj odbywają się eliminacje do debat oksfordzkich. Najlepsza drużyna z każdego ośrodka weźmie udział w Wielkim Finale, który odbędzie się już 24 marca w Szkole Głównej Handlowej. Na tę szczególną okazję zostanie uruchomiona darmowa rezerwacja biletów ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Celem projektu są między innymi szeroko pojęte szkolenia i warsztaty. Szkolenia dla uczniów liceum dotyczą umiejętności miękkich takich jak organizacja projektów, umiejętności korzystania z programów graficznych oraz autoprezentacji czy sposobów walki ze stresem podczas wystąpień publicznych. Jak również warsztaty i debaty oksfordzkie, organizowanie projektów na podstawie nabytej wiedzy. To są rzeczy, których nie uczą w szkole.

Poprzednia edycja projektu zgromadziła aż 2 tysiące uczestników, a nad projektem czuwa około 120 studentów z całej Polski.

Na zakończenie projektu odbędzie się uroczysta gala dla wszystkich uczestników, która odbędzie się 25 marca.
Już 24 i 25 marca w Gmachu Szkoły Głównej Handlowej Wielki Finał i Gala projektu DeBBAty.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę