Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wirtualne biuro dla biznesu

Wirtualne biuro dla biznesu

reklama

Czym tak naprawdę jest wirtualne biuro, które ostatnio zyskuje na uznaniu? Mowa o outsourcingu usług biurowych, co nie wymaga fizycznej obecności przedsiębiorcy w ściśle określonym miejscu. Jest tak naprawdę taniej, wygodniej, z zyskiem w postaci czasu, który można poświęcić na elementy działalności niemożliwe do przekazania w obce ręce. Wirtualne biura to usługi, które stają się wybawieniem dla rzeszy przedsiębiorców.

Podstawa takich usług to możliwość zarejestrowania firmy na adres w prestiżowej lokalizacji. Zysk w postaci adresu, który na stronie firmowej czy wizytówce wzbudza znacznie większe zaufanie. Ponadto problem pojawia się u osób, które nie są właścicielami danych lokali, stąd nie mają możliwości bezproblemowej rejestracji działalności pod adresem domowym. Biuro wirtualne rozwiązuje tę kłopotliwą sytuację, o ile w umowie najmu zostanie zawarty stosowny zapis. Biuro wirtualne w centrum może również oznaczać udostępnione fizycznie miejsce, w którym będą się odbywać spotkania biznesowe. I co również ważne, korespondencja czy wizyty urzędników, nie mają związku z adresem domowym.

Obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem działalności to kolejny atut, który przemawia za skorzystaniem z tak skonstruowanych usług. Tym bardziej, że z powodzeniem można wybierać pakiety dostosowane do własnych potrzeb. Realnie zatem płaci się za to, z czego tak naprawdę się korzysta. Chociażby Aleje Jerozolimskie wirtualne biuro to okazja, by nie martwić się o korespondencję, skanowanie dokumentów, ale i móc korzystać ze wsparcia merytorycznego, praktycznej wiedzy i doświadczenia w doborze pracowników.

Koszt, jaki ponoszą firmy czy mikroprzedsiębiorcy, w związku z korzystaniem z usług biur wirtualnych, ogranicza się do miesięcznych pakietów. Samodzielny zakup lokalu lub jego wynajem, do dopiero początek znacznie wyższych wydatków. Poza fizycznym kosztem utrzymania lokalu trzeba zatrudnić pracowników, przeszkolić ich w ramach zadań administracyjnych. Mając niestety na uwadze, że w różnych okresach pracy może być mniej bądź więcej, koszty oscylują w szerokiej skali, a tych, na które składa się utrzymanie lokalu, nie można elastycznie regulować, w zależności od potrzeb i aktualnej płynności finansowej. Odpowiednia lokalizacja i kompleksowa obsługa, jaką jest w stanie zaoferować wirtualny adres Ochota, to oszczędność środków oraz czasu.

Umiejętne zarządzanie finansami firmy, stosowne inwestycje i przekazywanie w ręce firm zewnętrznych tych zadań, które pochłaniają sporo czasu i kosztów, ostatecznie okazuje się rozwiązaniem bezcennym. Inaczej można bowiem spożytkować czas przeznaczony na priorytetowe działania, nie musząc martwić się o to, jak poradzić sobie z szeroko rozumianą obsługą sekretarską, którą są w stanie zająć się inni specjaliści.


Wirtualne Biuro Warszawa E-pok od 49 zł netto/mc
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama