Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Gra Miejska "Przesiadaj się i jedź"

Gra Miejska "Przesiadaj się i jedź"

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Chciałbyś zaoszczędzić (czas i pieniądze) na codziennym transporcie do pracy? Bliska jest Ci idea ekologicznego transportu i nie jest Ci obojętna kondycja środowiska, w którym żyjesz?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – ta zabawa jest dla Ciebie!

Już we wrześniu – w dniach 15-22 – odbędzie się w Warszawie bezpłatna gra miejska, której celem jest zachęcenie do przesiadki i korzystania z nowoczesnej, ekonomicznej i ekologicznej komunikacji miejskiej!

Zbierz ekipę zapraszając do wspólnej zabawy swoich znajomych, rodzinę i bliskich, by razem z nami odkrywać zalety korzystania z transportu publicznego!
Na Ciebie i Twoją drużynę czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Twojego miasta i historii związanej z transportem publicznym. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i otrzymasz potężną dawkę przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób!

A do tego… choć trudno w to uwierzyć to… gra jest całkowicie bezpłatna, a na najbardziej zaangażowanych uczestników naszej zabawy czekają fantastyczne nagrody w postaci atrakcyjnych voucherów z portalu Prezent Marzeń (www.prezentmarzen.com).

Nie wierzysz? Przyjdź sam i przekonaj się, jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej drużyny! Ciekawe, czy znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie będą pojawiać się w trakcie gry i czy sprostasz każdemu zadaniu, jakie przed Tobą postawimy!

Zapisy: link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę