Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Szukasz uzdrowiska nad morzem? Kup tanie bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa i odkryj uroki malowniczego Kołobrzegu!

Szukasz uzdrowiska nad morzem? Kup tanie bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa i odkryj uroki malowniczego Kołobrzegu!

reklama
Kołobrzeg to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich miast położonych nad Bałtykiem. To nadmorskie miasto może poszczycić się wyjątkowo długą tradycją oraz malowniczymi krajobrazami. Lokalne porty, liczne tereny zielone i piękne plaże – wszystko to sprawi, że ulegniemy urokowi tego niezwykłego uzdrowiska. Nie brak tu szlaków turystycznych, które zachwycą wszystkich miłośników pieszych wędrówek i szerokiego zaplecza gastronomiczno-rozrywkowego. Kołobrzeg to doskonałe miejsce na krótkie wakacje, rodzinny wyjazd lub weekendowy wypad ze znajomymi. Teraz dzięki PKP Intercity dotrzemy tutaj szybko oraz w atrakcyjnej cenie. Wystarczy zarezerwować bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa i ruszać nad morze!

Dowiedz się, dlaczego warto podróżować pociągiem!

Przewoźnik PKP Intercity dołożył wszelkich starań, aby podróż pociągiem Kołobrzeg-Warszawa była dla podróżujących maksymalnie komfortowa. Wybierając jedno z połączeń kolejowych do Kołobrzegu, mamy pewność, że droga upłynie nam w doskonałej atmosferze. Dlaczego warto wybrać ten środek transportu? Podróż pociągiem to przede wszystkim:

  • duża oszczędność czasu: decydując się na relację Pendolino, nad morze ze stolicy dotrzemy już w 5 godzin i 37 minut. To nieporównywalnie krócej od innych środków lokomocji. Dodatkowo nie tracimy czasu na stanie w korkach i dojazd na oddalone od miasta lotnisko;
  • łatwe planowanie podróży: PKP Intercity oferuje nam liczne połączenia kolejowe Kołobrzeg-Warszawa o różnych porach dnia. Możemy wybrać najbardziej optymalny termin oraz czas podróży;
  • komfortowe warunki przejazdu: w trakcie podróży możemy poczytać książkę, zjeść ciepły posiłek, napić się pysznej kawy lub zrelaksować się w Strefie Ciszy. Dzięki PKP Intercity każdy spędzi podróż tak, jak lubi;
  • szybki dojazd na dworzec: dworce znajdują się w centralnych częściach miast, dzięki czemu dotarcie do nich zajmie nam dosłownie chwilę. Nie musimy tracić czasu na dojazd poza miasto lub organizować transportu na podmiejskie lotnisko;
  • oszczędność pieniędzy: dzięki licznym ofertom od PKP Intercity nasz bilet na relację Kołobrzeg-Warszawa kupimy nawet z 67% zniżką. Aby zapoznać się z aktualnymi promocjami, wystarczy wejść na stronę przewoźnika.

Skorzystaj z promocji i kup tanie bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa!

PKP Intercity oferuje podróżującym wiele atrakcyjnych promocji, dzięki którym możemy sporo zaoszczędzić. Wystarczy skorzystać z jednej z ofert, aby cieszyć się naprawdę tanim podróżowaniem.

  • „Wcześniej taniej”: nielimitowana oferta, która przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią planować podróż z wyprzedzeniem. Kupując bilety wcześniej, zaoszczędzimy nawet do 30% ceny regularnej. Wysokość rabatu uzależniona jest od momentu zakupu biletu, dlatego im wcześniej, tym taniej!
  • „Super Promo”: tania pula biletów, w której znajdziemy bilety na trasy objęte promocją. Zniżki sięgają nawet 67%, ale należy się spieszyć – ilość tanich miejsc jest ograniczona. Dodatkowo rabaty łączą się z przysługującymi nam ulgami, co sprawia, że podróż PKP Intercity możemy odbyć w naprawdę atrakcyjnej cenie.
  • „Promo”: kolejna z limitowanych ofert, w ramach których bilety na promocyjne trasy kupimy nawet z 55% rabatem. Warto pamiętać, że rabaty naliczane są automatycznie przy zakupie. Śpieszmy się: kto pierwszy, ten lepszy!

Wybierz cel podróży i zarezerwuj tanie bilety od PKP Intercity!

Z PKP Intercity proste jest nie tylko samo podróżowanie, lecz także rezerwacja miejsc. Przewoźnik umożliwił nam kupienie biletów na kilka dogodnych sposobów:

  • na miejscu:

- w kasie biletowej na dworcach kolejowych,

- w biletomatach. Aby znaleźć najbliższy biletomat, możemy skorzystać z praktycznej wyszukiwarki znajdującej się na stronie PKP Intercity,

  • przez internet:

- poprzez stronę internetową,

- za pomocą aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator.

Planujesz wyjazd do Kołobrzegu i szukasz tanich biletów? Odwiedź stronę PKP Intercity i skorzystaj z atrakcyjnych promocji, jakie oferuje przewoźnik. Tylko teraz trasę Kołobrzeg-Warszawa pokonasz w naprawdę niskiej cenie!

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama