Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zapisy na "Zimę w Mieście" 2019 już ruszyły

Zapisy na "Zimę w Mieście" 2019 już ruszyły

reklama
W roku szkolnym 2018/2019 ferie zimowe w Województwie Mazowieckim zaplanowane są od 28 stycznia 2019 r. do 8 lutego 2019 r. Uczniowie, w tym czasie, będą mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” 2019.

Z Warszawskiego Programu „Zima w Mieście" 2019 mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania w Warszawie.

Rejestracja kart kwalifikacyjnych uczestników Programu "Zima w Mieście" 2019 trwa od 4 grudnia 2018 r. od godz. 12:00 do 13 grudnia 2018 r. do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje o zapisach oraz rejestracja na tej stronie: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents/main.action

Oferty zajęć w ramach akcji: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents/files.action

Udział jest bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat w feryjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama