Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Łysienie – powszechny problem, ale możliwy do rozwiązania

Łysienie – powszechny problem, ale możliwy do rozwiązania

reklama
Łysienie dotyka znacznej części mężczyzn, ale niestety również kobiet. Nadmierne wypadanie włosów związane jest z wieloma czynnikami, w tym genami, stresem i niewłaściwym sposobem żywienia. Do tego dochodzą schorzenia, których łysienie jest objawem towarzyszącym. Z problemem trzeba radzić sobie korzystając z osiągnięć medycyny, jednak pojawia się również metoda na tuszowanie efektu, który wywołuje kompleksy – mikropigmentacja skóry głowy.

Płytko podskórnie wprowadzane specjalne bioabsorbowalne pigmenty, to właśnie zabieg znany jako mikropigmentacja skóry głowy. Jego zadaniem jest uzyskanie naturalnego efektu skóry głowy niczym świeżo po goleniu. Z tego względu propozycja sprawdza się głównie u łysiejących mężczyzn, może być jednak wykorzystana przez kobiety, które mają długie włosy i liczą na efekt ich zagęszczenia.

Atutem zabiegu jest fakt, że stosowane specjalne pigmenty, a wprowadzone podskórnie pozwalają na utrzymanie efektu nawet do dwóch lat. Pigmenty są dobierane indywidualnie do koloru włosów, dlatego uzyskany efekt jest jak najbardziej naturalny. Zabieg staje się doskonałą alternatywą dla osób, które znacznie lepiej czują się z efektem krótko przystrzyżonej fryzury, a jednocześnie próbowały już innych dostępnych zabiegów, jednak nie przyniosły one oczekiwanych wyników. Z zabiegu równie dobrze mogą korzystać osoby, które nie chcą poddawać się transplantacji włosów.

Pożądane efekty można uzyskać decydując się na zabieg wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Jak ich szukać? Taką ofertę można znaleźć na stronie https://www.mikrohair.pl/. Pierwsza polska firma, która wykonuje tego typu zabiegi, korzystając z własnej receptury do pigmentów, gwarantując bezpieczeństwo i przewidywalność wykonywanych zabiegów. Natychmiastowe i przede wszystkim naturalne efekty, do tego zachowanie najwyższej jakości przeprowadzanych zabiegów. Przed wyborem specjalisty od mikropigmentacji skóry głowy warto przeglądnąć dotychczasowe realizacje i poszukać opinii na jego temat.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama